סדנאות צילום ממוקדות עם נבחרת הצלמים של יומן מסעצילום: איתמר פלג

סדנאות צילום בארץ

צילום לומדים מצלָמים, כבר אמרנו?

אתם מוזמנים להצטרף לסדנאות צילום קצרות וממוקדות לשיפור היכולת הצילומית והביטוי האישי, עם נבחרת הצלמים של יומן מסע בהובלתו המקצועית של זיו קורן.

יומן מסע מציעה לחובבי צילום מגוון של סדנאות קצרות ברמות שונות. אם כבר התחלתם לצלם ואתם רוצים להתמקד, להשתפר ולהתמקצע בז׳אנר מסויים, הגעתם למקום הנכון.

מעבר ליציאות ולתרגול בשטח, אנחנו שמים דגש גם על היום שאחרי, וכל סדנה כוללת גם ביקורת עבודות שהיא הכלי החשוב ביותר לצורך שיפור יכולות הצילום שלכם.

בואו ללמוד, לתרגל וכמובן ליהנות ביחד עם מיטב הצלמים בישראל – זו הדרך לקפיצת המדרגה שלכם.

סדנאות הצילום שלנו

הרצאה: סודות האינסטגרם
1654128000.5348
ArrayArray ( [0] => Array ( [start-date] => 02.06.22 [end-date] => 02.06.22 [price] => 300 ש"ח [status] => [guide] => Array ( [0] => 4672 ) [guide-str] => [dcomments] => ) )
ללמוד את סודות האינסטגרם עם אירה הוק
הרצאה מיוחדת לצלמים עם אירה הוק

סודות האינסטגרם

02.06

סדנת צילום: יסודות צילום תנועה
1654992000.1523
ArrayArray ( [0] => Array ( [start-date] => 12.06.22 [end-date] => 14.06.22 [price] => 650 ש"ח [status] => [guide] => Array ( [0] => 1372 ) [guide-str] => [dcomments] => ) )
סדנת צילום יסודות צילום תנועה
מהירות תריס ופוקוס בהדרכת גלעד קוולרצ'יק

יסודות צילום תנועה

12.06

סדנת צילום: פורטרטים באור טבעי
1655337600.3545
ArrayArray ( [0] => Array ( [start-date] => 16.06.22 [end-date] => 18.06.22 [price] => 650 ש"ח [status] => [guide] => Array ( [0] => 1379 ) [guide-str] => [dcomments] => ) )
סדנת צילום עם טל שחר
צילום פורטרטים בהדרכת טל שחר

פורטרטים באור טבעי

16.06

סדנת צילום: רטוריקה ורגש
1655942400.5333
ArrayArray ( [0] => Array ( [start-date] => 23.06.22 [end-date] => 25.06.22 [price] => 650 ש"ח [status] => [guide] => Array ( [0] => 4591 ) [guide-str] => [dcomments] => ) )
איך לעורר רגש בצילום? סדנת צילום רטוריקה ורגש
צילומי אווירה אקספרימנטלים בהדרכת גלעד בנארי

רטוריקה ורגש

23.06

סדנאות צילום עם יומן מסע: סדנאות קצרות שעושות הבדל גדול

אז אתם כבר מכירים את המצלמה שלכם לעומק, יודעים לשלוט על מהירות התריס ועל מפתח הצמצם, איך לבנות קומפוזיציה בסיסית, חוק השלישים, ובסה"כ נראה שיש לכם את הכלים לייצר תמונות טובות. אבל זה עדיין לא זה, אתם מרגישים שיש מקום לשיפור, עוד קצת פיין טיונינג שיהפוך את התמונות מטובות למעולות. חואן מירו אמר "אתה יכול להתבונן על תמונה במשך שבוע ולעולם לא לחשוב עליה יותר, ואתה יכול להסתכל על תמונה להרף עין ולחשוב עליה כל חייך". אז איך הופכים את התמונות שלנו לכאלה שיגרמו לאנשים לחשוב? להתעניין? להזדהות?

צלם טוב תמיד ממשיך את מסע הלימוד – הוא לא נגמר כששולטים טכנית במצלמה וגם לא כשזוכים בפרסים בינלאומיים. תמיד יש דרך להשתפר ולאתגר את עצמך. קורס צילום הוא דרך טובה לשכלל את יכולות הצילום שלכם בדרכים שונות, להעמיק ולהתפתח. אנחנו מציעים קורסים בתחומים שונים כמו צילום רחוב וצילום טבע, אבל לפעמים אין לכם את הזמן, או את החשק, להיכנס להתחייבות ארוכה ולהגיע מדי שבוע למפגש. לפעמים צריך רק משהו קטן שיקפיץ לכם את הצילום ויפתח לכם את הראש לרעיונות חדשים.

בדיוק בשביל זה אנחנו פה! ופיתחנו עבורכם סדנאות צילום קצרות וממוקדות, של 3 מפגשים כל אחת – המפגש הראשון מתקיים בזום ובו נעמיק בנושא באופן עיוני, המפגש השני מאפשר תרגול בשטח, ובמפגש השלישי, שמתקיים גם הוא דרך הזום, תקבלו ביקורת עבודות על מה שצילמתם במפגש המעשי, אחד הכלים החשובים להתפתחות בצילום. מובילי הסדנאות הם צלמים מעולים מצוות הצלמים של 'יומן מסע', בעלי נסיון רב בתחומם, והם יסייעו לכם לפתח את היצירתיות ולשדרג את יכולת הצילום בזמן קצר.

איזה סדנאות צילום אנו מציעים?

בקרוב נפרסם סדנאות צילום נוספות, יש למה לחכות!

סדנאות צילום עם יומן מסע | צילום: זיו קורן

למה כדאי להצטרף לסדנת צילום עם 'יומן מסע'?

סדנאות הצילום של יומן מסע הן קצרות וממוקדות, כאשר שתי פגישות מתקיימות בזום ופגישה אחת בשטח. בזמן קצר תוכלו לגלות עולמות חדשים בצילום ולשדרג את היכולת האישית שלכם.

על מנת שהמשתתפים באמת יוכלו לקבל את הכלים הנכונים והמקצועיים ביותר, אנו גאים על כך שבתפקיד היועץ המקצועי של קורסי וסדנאות הצילום עומד זיו קורן, מהצלמים הדוקומנטריים הידועים בארץ ובעולם. יחד עם זיו הקמנו את נבחרת המדריכים האיכותית ביותר בישראל, זו שתעזור לכם לשדרג את היכולת הצילומית ולקבל את הכלים הטובים ביותר להתפתחות אישית.

  • הנחיה על ידי הצלמים הטובים ביותר
  • סדנאות ממוקדות ב'זום' מהנוחות של הכורסא בבית, יציאה רק למפגש מעשי
  • ביקורת עבודות על העבודה שנעשתה בשטח
  • סדנאות ממוקדות בנושאים ספציפיים, להתאמה מדויקת לצרכים שלכם
מעוניינים להצטרף אלינו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סדנת צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.