יומן מסע - מי אנחנוצילום: זיו קורן

מי אנחנו

ביומן מסע אנו מתמחים בתכנון וארגון טיולים ומסעות ייחודיים לאזורים המרתקים ביותר בעולם, ובפרויקטים מיוחדים בהם עוברים המטיילים תהליך אישי וקבוצתי דרך המסע והמקום.

אנו מאמינים שהדרך להכיר ולחוות את העולם לעומק לא עוברת במסלולי הטיול הרגילים והשחוקים, בהם עוברים רוב התיירים, ובמקומות שמשרדי התיירות המקומיים רוצים שתראו, אלא דווקא במקומות שעדיין נותרו אותנטיים, מקומות שלרוב נמצאים ב'חצר האחורית' ושם חבויים הסיפורים האנושיים המרתקים ביותר.

לזה אנחנו קוראים  ביומן מסע ״לראות את העולם כפי שהוא באמת״.

כדי להפוך את החוויה הזו לויזואלית ולספר את הסיפור האמיתי, יזמנו את פרויקט הצילום ׳מסביב לעולם׳ בשיתוף הצלם הבכיר בישראל, זיו קורן. זהו פרויקט צילום דוקומנטרי המשלב חווית מסע שלא דומה לשום דבר שהכרתם וסדנה לימודית מקצועית, אשר משדרגת את יכולות הצילום של כל משתתף, ללא שום קשר לרמתו ההתחלתית.

ברוח הזו אנחנו בונים את כל המסעות שלנו, ומתייחסים לכל אחד מהם כאל פרויקט בפני עצמו, בידיעה ברורה שהמסעות שאותם נפיק יהיו אחרים ממה שרוב החברות מציעות, שהם יהיו עטופים בקונספט עם משמעות עבור המטייל, ושבכל טיול תלווה את המטייל התחושה שהוא עובר ימים מרתקים וחוויות משמעותיות, שיהוו עבורו יומן מסע.

​איך אנו עומדים מאחורי הצהרה גורפת כזו?

נאמר זאת בפשטות: אנחנו פשוט מתמקדים במה שאנחנו יודעים לעשות יותר טוב מכולם, ורק בזה. זה מאפשר לנו להתמחות, להיות ממוקדים ולתכנן את המסע על בסיס הידע והניסיון הספציפי העשיר ביותר, להתקשר עם נותני השירותים המקומיים הטובים ביותר ולבנות על כך שהמוניטין שלנו יורכב מחוות דעת של מטיילים שחזרו וחוו טיול בסטנדרטים שהם לא הכירו.

אנחנו מזמינים אתכם להשתתף במסעות שלנו.

אם משהו הצית לכם את הדמיון ודגדג לכם את יצר ההרפתקנות והסקרנות – הרי שמצאתם את המסע הבא שלכם.
אנחנו מבטיחים לכם שהוא הולך להיות חוויתי, מיוחד ומשהו לספר עליו.
למה?
כי באמצעותנו אתם תראו את העולם כפי שהוא באמת.

קורסים וסדנאות צילום – ללמוד צילום עם יומן מסע

אחרי הנסיון הרב שצברנו בעשרות מסעות צילום מסביב לעולם, זה נראה לנו טבעי להרחיב את הקהילה המופלאה שיצרנו, ולצרף אליה חברים חדשים שעולם הצילום קורץ להם. כאלה שרוצים לשדרג את יכולות הצילום שלהם ו״להידבק בחיידק״ ביחד איתנו. אנו גאים על כך שבתפקיד היועץ המקצועי של קורסי וסדנאות הצילום עומד זיו קורן, מהצלמים הדוקומנטריים הידועים בארץ ובעולם. יחד עם זיו הקמנו צוות מדריכים מעולה המורכב מצלמים מובילים בתחומם, בעלי שם בישראל ובעולם, והם אלה שיעזרו לכם לשדרג את היכולת הצילומית ולקבל את הכלים הטובים ביותר להתפתחות אישית.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור קורס צילום או סדנה מתוך ההיצע שלנו באתר, ולהצטרף אלינו לחוויה של לימוד ופיתוח היכולת הצילומית עם הצלמים הטובים ביותר.

מעוניינים להצטרף אלינו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.