צילום: דפנה בן נון

מסעות שייט

להפליג אל המקומות הנידחים והיפים ביותר על פני הגלובוס

הקצוות הנידחים ביותר של כדור הארץ, הם גם המרתקים ביותר – מרוחקים מהציוויליזציה, עטופים בקרחונים ומארחים מגוון בעלי חיים יוצאי דופן, שאי אפשר לראות בשום מקום אחר בעולם. בחוג הקוטב הצפוני חיים דובי הקוטב, הטורפים היבשתיים הגדולים בעולם, לצד כבשי מושק אדירי ממדים, ניבתנים, שועלי ואיילי קוטב, ובדרומי מושבות ענק של פינגווינים משתרעות מאופק לאופק.

הספינות בהן אנו שטים הינן ספינות המותאמות במיוחד לשייט באזור הקטבים. הן נושאות על סיפונן מספר מצומצם יחסית של נוסעים, מצוידות ונוחות. את השייט מלווה צוות מומחים מטעם הספינה, המעבירים הרצאות והדרכות על עולם הטבע בו נפגוש במהלך המסע, והם גם מוציאים סיורים מיוחדים בספינות זודיאק לצפיה בקרחונים, לווייתנים ויונקים ימיים ממרחק אפס.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לחוויה ייחודית במקומות הפראיים והמרגשים ביותר.

 

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

מעוניינים להצטרף אלינו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות שייט

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור