כתבות, מאמרים, טיפים וראיונות מעולם הצילום

כצלמים, אנחנו תמיד אוהבים להיות בחוץ, בעשיה, בלוקיישן. אבל לפעמים, כשסתם בא לנו לקבל קצת השראה, אנחנו מחפשים אותה ברשת. והרשת מלאה בתוכן והשראה…. בלוגים, רשתות חברתיות, אתרים ייעודיים, מגזינים – יש כל כך הרבה מידע ברשת, ואפשר למצוא המון רעיונות, אבל בקלות אפשר גם ללכת לאיבוד.

אנחנו ניסינו (ועדיין מנסים) להביא את הזווית שלנו לתוך העולם הזה. כאן תמצאו השראה מנבחרת הצלמים המעולה שלנו וגם קצת טיפים מהנסיון שלנו למי שרוצה להתחיל ללמוד, למי שכבר מכיר ורוצה להשתפר, וגם לצלמים מתקדמים.

השאלון עם הצלם טל שחר

הכר את הצלם: טל שחר

צוות יומן מסע

טל שחר הוא צלם עיתונות בכיר ב׳ידיעות אחרונות׳, אשר צילומיו מהווים חלק אינטגרלי מהלקסיקון הוויזואלי הישראלי. בתוך הלו”ז העמוס שלו, הוא עדיין מוצא את הזמן כדי ללמד את רזי עולם הצילום, וכפי שאתם מבינים – יש הרבה מה ללמוד ממנו. ביקשנו מטל שיענה על השאלון שלנו, כדי שתוכלו להכיר אותו קצת יותר לעומק.

לכתבה המלאה
השאלון עם הצלם אודי גורן

הכר את הצלם: אודי גורן

צוות יומן מסע

אודי גורן הוא צלם גיאוגרפי, יוצר וידאו, מחנך וכותב. אם אתם רוצים ללמוד צילום ולא יודעים איפה להתחיל, אודי הוא בהחלט האיש שלכם – צלם מוכשר עם סבלנות אינסופית ואהבה אמיתית למקצוע, שכבר הכשיר לא מעט תלמידים בקורס יסודות הצילום שלנו. מוזמנים להכיר אותו יותר לעומק ולקבל קצת השראה.

לכתבה המלאה
השאלון עם הצלם נתן דביר

הכר את הצלם: נתן דביר

צוות יומן מסע

נתן דביר הוא צלם עיתונות ודוקומנטרי, עוסק בפרויקטים שבוחנים לעומק את הטבע האנושי, זכה בפרסים ובהכרה בינלאומית רחבה, ולשמחתנו (ולשמחתכם) הוא גם מדריך צילום ב'יומן מסע'. אתם מוזמנים להכיר את נתן קצת יותר לעומק ולקבל השראה.

לכתבה המלאה
השאלון עם זיו קורן

הכר את הצלם: זיו קורן

צוות יומן מסע

זיו קורן לא באמת דורש הצגה מיוחדת, הוא אחד הצלמים הבודדים בארץ ששמם הולך לפניהם. צלם דוקו ועיתונות מהחשובים של ימינו, בארץ ובעולם, מנחה מסעות צילום, מרצה ושופט בתחרויות צילום בינלאומיות. רוצים להכיר את זיו קצת יותר לעומק? הצלחנו לפנות אותו לכמה דקות כדי שיענה על השאלון שלנו.

לכתבה המלאה