קורסי צילום בהובלת זיו קורןצילום: איתמר פלג

קורס צילום עם 'יומן מסע' - ללמוד מהצלמים הטובים ביותר

צילום לומדים מצלָמים.

אתם מוזמנים לחוויה מרתקת ומלמדת עם נבחרת הצלמים של יומן מסע בהובלתו המקצועית של זיו קורן

יומן מסע מציעה לחובבי צילום מגוון של קורסים לצילום ברמות שונות. זו הזדמנות ללמוד מהצלמים הטובים ביותר בארץ ולשפר משמעותית את יכולות הצילום האישיות. הקורסים מותאמים לעולם הצילום העכשווי ולדרישותיו, לחובבי צילום בכל הרמות – מהקניית יסודות הצילום למתחילים ודרך קורסי צילום לחובבים מתקדמים יותר.

בואו ללמוד איך לפתח קול ייחודי ולייצר אמירה אישית, להתחבר דרך צילום לאנשים, למקומות, לטרנדים והכי חשוב – אל עצמכם!

הצטרפו אל קהילת הצלמים המופלאה של ׳יומן מסע׳ – הפרק שלכם ביומן מתחיל ממש עכשיו…

מסעות צילום עם נבחרת הצלמים של יומן מסע

מסעות צילום יוצאי דופן
עם נבחרת הצלמים של יומן מסע

למסעות הקרובים

אוהבים לצלם? זה הזמן להשתדרג עם קורס צילום מבית 'יומן מסע'

אם אתם רוצים לשפר את הצילום שלכם, זה לא מספיק לדעת להשתמש במצלמה. צלם טוב הוא זה שיש לו חזון יצירתי, ומסוגל להביא את החזון לכדי הגשמה בעזרת המצלמה. וכדי שזה יקרה, צריך לדעת לא רק איך להשתמש בכלים הנכונים, אלא גם איך לתכנן ואיך לגשת לנושא.

בדיוק בשביל זה אנחנו פה! הצלמים של יומן מסע הם בעלי נסיון רב, כל אחד בתחומו, צלמים זוכי פרסים ובעלי שם בינלאומי, שיעזרו לכם לפתח את היצירתיות, למצוא רעיונות ולפתח אותם עד לשלב הביצוע המושלם. קורסי הצילום שלנו מלמדים צלמים בכל רמה איך לשכלל יכולות, איך לפתח קול ייחודי ולייצר אמירה אישית. צלמים מתחילים יקבלו בסיס מעולה בקורס צילום למתחילים, וצלמים חובבים עם ידע בסיסי יכולים להרחיב את סל הכלים שלהם במגוון ז'אנרים מעולם הצילום.

איזה קורס צילום מתאים לכם?

קורס צילום עם יומן מסע | צילום: זיו קורן

למה כדאי להצטרף לקורס צילום עם 'יומן מסע'?

אחרי עשרות מסעות בלתי נשכחים מסביב לעולם במסגרת פרויקט הצילום הייחודי שיזם איתמר פלג, מנכ״ל יומן מסע, ביחד עם הצלם זיו קורן, החלטנו שאנחנו רוצים להרחיב את הקהילה המופלאה שיצרנו, ולצרף אליה חברים חדשים שעולם הצילום קורץ להם. כאלה שרוצים לשדרג את יכולות הצילום שלהם ו״להידבק בחיידק״ ביחד איתנו.

אנחנו מאמינים ש׳צילום לומדים מצלמים׳, ועל מנת שהמשתתפים באמת יוכלו לקבל את הכלים הנכונים והמקצועיים ביותר, אנו גאים על כך שבתפקיד היועץ המקצועי של קורסי הצילום עומד זיו קורן, מהצלמים הדוקומנטריים הידועים בארץ ובעולם. יחד עם זיו הקמנו את נבחרת המדריכים האיכותית ביותר בישראל, זו שתעזור לכם לשדרג את היכולת הצילומית ולקבל את הכלים הטובים ביותר להתפתחות אישית.

מעוניינים להצטרף אלינו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
קורס צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.