סדנת צילום בסמארטפון: להתמקצע בצילום בטלפון הנייד

כבר למדתם איך לצלם בסמארטפון? בואו לקחת את זה צעד קדימה!

אז אחרי שלמדנו בקורס צילום בסמארטפון על קומפוזיציה, על חשיפה נכונה, על זוויות צילום מעניינות ומשונות, ועל אפליקציות שונות לצילום ועריכה, הגיע הזמן לצאת ולתרגל – כי זו הדרך הטובה ביותר, הנכונה ביותר, המהירה ביותר ובהחלט המהנה ביותר לקחת את הצילומים שלנו צעד אחד קדימה!

בסדנאות מיוחדות לצלמי סמארטפון (גם צלמים עם מצלמה יתקבלו בברכה!) תוכלו לשכלל את יכולות הצילום שלכם דרך ז'אנרים שונים, וללמוד טכניקות ליצירת תמונות ייחודיות שיבלטו מעל השאר.

את הסדנאות מובילה הצלמת לירון אלמוג, צלמת עיתונות, לייף סטייל וקולינריה, מומחית לצילום בסמארטפון ובעלת נסיון רב בהדרכת קורסים לצילום במכשירים החכמים. בסדנאות אנו שמים דגש על יחס אישי לכל משתתף, והן בנויות במטרה שתצאו משם עם תמונות שיפתיעו אפילו אתכם!

מוזמנים להצטרף אלינו לסדנאות תרגול מעשי של צילום בסמארטפון, ולקחת את הצילום שלכם עוד צעד קדימה.

מעוניינים להצטרף אלינו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

רוצים לצלם בסמארטפון כמו מקצוענים?
הצטרפו לקורס צילום בסמארטפון >

לפרטים והרשמה

סדנת צילום בסמארטפון: להקפיץ את הצילומים שלכם בכמה דרגות למעלה

הסמארטפונים הפכו את כולם לצלמים, והיומיום שלנו מוצף בתמונות מכל עבר ברשתות החברתיות השונות. הטלפונים הניידים זמינים והולכים איתנו לכל מקום, ורבים מאיתנו מתעדים באופן קבוע את שגרת החיים, לצד אירועים ורגעים מיוחדים. כתוצאה מכך הרשתות מוצפות בהמון תמונות שנגללות בפיד אינסופי מול העיניים, אבל אנחנו לא באמת רואים אותן, כי כשיש כל כך הרבה גירויים, קשה לתפוס את תשומת ליבנו לתמונה אחת.

אז איך בכל זאת יוצרים תמונות שיבלטו מעל השאר? לא חייבים מצלמה ואין צורך בהכרח להסתובב עם ציוד כבד. עם זאת, צילום בסמארטפון הוא יותר מאחיזה של האייפון וכיוונו אל האובייקט המצולם. למצלמות בניידים היום יש יכולות מורכבות ומרשימות, המאפשרות לנו שליטה על מפתח הצמצם והמהירות, שימוש בעדשות בטווחים שונים ועוד. מבחינה טכנית, הסמארטפונים של היום נותנים את הכלים לייצר צילומים איכותיים. אבל זה כשלעצמו לא מספיק בשביל להפיק תמונות עם נוכחות ויזואלית ואמירה מעניינת, כאלה שגורמות לאנשים לעצור ולהתבונן.

כל יסודות הצילום תקפים גם בצילום בסמארטפון, ויש חשיבות לבניית קומפוזיציה נכונה, שימוש באור ועוד, אבל כרגיל, הפקטור הכי חשוב בצילום הוא מי שאוחז במצלמה. הידע, הנסיון והכשרון של הצלם, הם אלה שעושים את ההבדל האמיתי ויכולים להפוך גם רגע שגרתי לתמונה חד פעמית ומרגשת, בלי קשר למכשיר בו הוא השתמש.

למי שרוצה להיכנס לעומק הנושא, אנו מציעים קורס צילום בסמארטפון המורכב מ-6 מפגשים, ומתמקד ביסודות הצילום ויישומם בפועל במצלמת הסמארטפון שלכם.

אם כבר השתתפתם בקורס, או שאתם כבר מכירים את עולם הצילום ורק רוצים לשדרג את התוצאות של הצילום באייפון, סדנת צילום בנייד זו דרך מצוינת לתרגל ולשפר את יכולת הצילום שלכם בסמארטפון. אנו מזמינים אתכם לתרגל איתנו בסדנאות מיוחדות לצילום בנייד, שמטרתן לתת לכם הזדמנות לקבל טיפים ופידבק בשטח מצלמת מקצועית, לשדרג את הצילומים שלכם, ועל הדרך לגלות ז'אנרים שונים של צילום וליהנות מחוויות מיוחדות, כמו צילום קולינרי בבית עתיק ומיוחד ביפו, סדנת שקיעה בטיילת של תל אביב ועוד.

מעוניינים להצטרף אלינו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור