מסלול
תאריכים ומחירים
גלריה
למה יומן מסע
חשוב לדעת
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום טבע, נוף ובע"ח
מוביל המסע אייל ברטוב

מפגש עם חיות הבר היחודיות של הודו הפראית

הודו היא מדינת ענק עם אוכלוסייה של מעל מיליארד תושבים, היא גם ללא ספק אחת המדינות המרתקות, המסקרנות, והמגוונות בעולם. מה לא נאמר עליה – ערב רב של תרבויות, דתות, שפות, ריחות וצבעים. אך בנוסף לטבע האנושי המרתק, תת היבשת ההודית טומנת בחובה גם כמה משמורות הטבע המרתקות בעולם, המשמרות מגוון עצום וייחודי של חיות בר, אשר בניגוד למדינות רבות בעולם עדיין לא התמסחרו ונותרו פראיות לחלוטין.

הצטרפו אלינו למסע ספארי צילום בעקבות הטבע הפראי של הודו: זוהי הזדמנות נפלאה לצאת מהבלגן ההודי המפורסם ולהצטרף למסע צילום שכולו טבע פראי: מהפארק הלאומי בג׳האלנה, דרך שמורת ראנטמבור, ועד לקצה הצפון מזרחי בשמורת קאזיראנגה. בשמורות נוכל לראות את הטיגריס הבנגלי, נמרים, קרנפים, פילים, צבאים, צבועים, מינים שונים של ציפורים ועוד רבים אחרים

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

אייל ברטוב - צלם טבע
אייל ברטוב
צלם טבע

אייל ברטוב, צלם במאי ומפיק סרטים, מרצה בנושאי טבע וסביבה. בעברו – מדריך בבית ספר עין גדי, אחראי שמירת טבע וסימון שבילים במדבר יהודה מטעם החברה להגנת הטבע ושותף במחקר נמרי מדבר יהודה. מדריך בהר גילה במרכז לעופות דורסים ובעבודה עם פרופסור יוסי לשם בסקרים ומחקרים.

מצלם ומפיק סרטים עבור הנשיונל ג'אוגרפיק העולמי, משרד החוץ הישראלי, מכון סמית'סוניאן ארה"ב וארגוני טבע וסביבה בישראל. פעיל במאבקי שמירת טבע וסביבה. מרצה באוניברסיטה הפתוחה, המשרד להגנת הסביבה, עמותת המורים ועוד.

עבודותיו מתפרסמות במגוון רחב של  מגזינים, ספרים, אנציקלופדיות ותכניות טלוויזיה.

הדריך למעלה מ 150 מסעות ביבשת אפריקה ועוד: קניה, אתיופיה, טנזניה וזנזיבר, אוגנדה, איי סיישל, דרום אפריקה, נמיביה, בוצואנה וזימבבואה, הקוטב הצפוני ואנטארקטיקה. צילם מסעות באסיה, דרך המשי, הודו, תאילנד, מרכז ודרום אמריקה.

מתמחה בעיקר בנושאי טבע, זואולוגיה ואנתרופולוגיה.

תוכנית המסע

לקבלת המסלול המלא צרו איתנו קשר 03-5639034

תאריכים

תאריכים
מחיר
סטטוס
מדריך
הערות

11.10.2223.10.22

מחירלקבלת מחיר צרו איתנו קשר
סטטוסחדש
מדריךאייל ברטוב
הערותקבוצה קטנה ואינטימית של 16 מטיילים
לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

חשוב לדעת

  • מסע אל הטבע הפראי של הודו הוא ללא ספק חוויה בלתי נשכחת עבור כל חובב צילום. במסע זה בחרנו עבורכם שלוש שמורות מהמרתקות ביותר שיש לתת היבשת להציע, הן מבחינת מגוון בעלי החיים וכמובן בהתאם לעונה שבה מתבצע המסע. עם זאת, חשוב לזכור שבטבע אין חוקים ולא ניתן לשלוט בבעלי החיים בהם ניתקל ואת זאת יש לקבל בהבנה.
  • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או מהנחיות של שמורות הטבע. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.
  • בניגוד לשמורות באפריקה, החוקים בהודו שונים וסדר היום כולל שני סשנים של צילום בכל שמורה – מוקדם בבוקר ואחר הצהריים. ברוב המקרים נשוב למלון לאחר הסשן הראשון לארוחת בוקר וצהריים. בחלק מהימים נערוך גם את ביקורות העבודות בצהריים ובחלק מהימים לאחר ארוחת הערב.
  • חיסונים – לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור מגוריכם.
  • לתשומת לבכם: מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום המסע במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע.
  • בניגוד לשמורות באפריקה, החוקים בהודו שונים וסדר היום כולל שני "סשנים" של צילום בכל שמורה – מוקדם בבוקר ואחר הצהריים. ברוב המקרים נשוב למלון לאחר הסשן הראשון לארוחת בוקר וצהריים. בחלק מהימים נערוך גם את ביקורות העבודות בצהריים ובחלק מהימים לאחר ארוחת הערב.