מסע צילום לגאורגיה

מסלול
תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
חשוב לדעת
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי

מסע צילום אל התרבות הכפרית ואל הנוף הפראי והעוצמתי של הרי הקווקז

יופייה המרהיב והעושר התרבותי שלה, מציבים את גאורגיה גבוה על מפת התיירות. אולם למרות שהיא מוכרת יותר למטיילים בשנים האחרונות, לגאורגיה יש עדיין כמה סודות משלה וכמה פינות נידחות, שמותירות את המבקרים בהן פעורי פה נוכח התרבות הייחודית והטבע עוצר הנשימה.

הבירה טביליסי משלבת ישן וחדש, והיא גן עדן אדריכלי בזכות מקומה על צומת הדרכים שבין אסיה לאירופה, ומחוץ לה פוגשים את גאורגיה של פעם, גאורגיה שהזמן בה עמד מלכת. אזור "סיביר הגאורגית" חושף את חיי הכפרים שבהם חי המיעוט הארמני; חבל אצ'רה, בעל ההרים המחודדים והמושלגים, וחופי הים השחור והכפרים באזור ורדזיה, מספקים הצצה למקומות שכוחי אל וקסומים; ובחבל קאחתי, "הגן הגדול", יש יקבים עתיקים ותרבות יין שעוברת מדור לדור. הלבביות והכנסת האורחים של התושבים הגאורגים מוסיפה "תבלין" משמח למסע הצילום בארץ היפה הזאת.

גאורגיה, הפנינה מהקווקז, מציגה לראווה תרבות עשירה ונופים מגוונים, שיוצרים יחד מראות מפעימים ורגעים בלתי נשכחים. השילוב הזה יוצר חווית מסע וצילום שתלווה אתכם להרבה שנים.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

מוביל המסע

אודי גורן - צלם גיאוגרפי
אודי גורן
צלם גיאוגרפי

אודי גורן הוא צלם גיאוגרפי, יוצר וידאו, מרצה, מחנך וכותב, המתעד אנשים ומקומות ייחודיים בארץ ובעולם. הוכר כ- Adobe certified להוראת לייטרום. לאחר שנות טיולים עם מצלמה פנה לצילום מקצועי וסיים בהצטיינות תואר ראשון ב-Visual Journalism ב-Brooks Institute בקליפורניה. בתום לימודיו חזר לארץ ופתח בקריירת צילום עצמאית, בה הוא משלב את היכולות שרכש לאורך השנים בצד הוראת צילום.

הפיק, צילם וערך סרטי מיני-דוקו עבור מלכ"רים שונים, יצר תוכן ללקוחות מסחריים גדולים, מצלם וכותב עצמאי עבור לקוחות שונים. תמונותיו הוצגו בתערוכות בינלאומיות, זכו להכרה בתחרות "עדות מקומית" והתפרסמו בערוץ נשיונל ג‘אוגרפיק, בעיתונים ובספרים. בשנת 2015 היה לצלם הסטילס המקצועי הראשון שצעד את שביל ישראל ברצף, מסע שהוביל לפרסום ספר הצילומים הראשון שלו, ולהרצאות בארץ ובארה"ב על מסע זה ועל צילום גאוגרפי בכלל.

רוצים להכיר את אודי קצת יותר לעומק? מוזמנים לקרוא את השאלון עם אודי גורן >

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

תוכנית המסע

לקבלת המסלול המלא צרו איתנו קשר 03-5639034

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לגאורגיה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

המחיר כולל

מחיר המסע כולל

 • טיסות בינלאומיות.
 • לינה: בתי מלון בדרגת תיירות טובה המותאמים למסע מסוג זה. באזורים המרוחקים נלון בבתי הארחה ברמה בסיסית הטובה בנמצא (ייתכן שבחלק מהמקומות יהיו שירותים משותפים לחלק מהחדרים).
 • כלכלה: חצי פנסיון (ארוחות בוקר וערב) + 2 ארוחות צהריים באזור טושטי.
 • תחבורה: רכבי שטח 4×4 (נהג לכול שלושה משתתפים) בכל הימים, למעט היום בטביליסי.
 • הדרכה: מדריך צילום – אודי גורן, בליווי מדריך גיאוגרפי ישראלי דובר עברית וליווי מקומי לכל אורך המסע.
 • כניסות לכל האתרים במהלך המסע.
 • תשר לנותני השירות המקומיים.
 • מיסי נמל.
 • מפגש הכנה למסע.
 • דמי רישום וטיפול.

מחיר המסע אינו כולל

 • הוצאות אישיות, שתייה וארוחות שאינן כלולות.
 • ביטוח אישי ומטען.
 • עלות בדיקת קורונה (במידה ונצטרך).
 • כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף “כולל”.

חשוב לדעת

 • קבוצה קטנה ואינטימית של 16 מטיילים.
 • היציאה למסע מותנית במינימום 10 משתתפים.
 • במידה ומספר המשתתפים יהיה נמוך מ 15 תחול תוספת של $200 לאדם.
 • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית הקשורות לאזורים המרוחקים אליהם נגיע. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.
 • חיסונים – לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
 • לתשומת לבכם: מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום המסע במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע.