מסע צילום לבורמה עם זיו קורןצילום: זיו קורן

מסע צילום לבורמה בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
גלריה
למה יומן מסע
חשוב לדעת
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן

מסע צילום דוקומנטרי לבורמה שכולו סצנות אדירות

הענק הרדום של המזרח הרחוק מתעורר בשנים האחרונות. המדינה הסגורה והמסוכסכת מספקת הצצה אל לב המסתורין של המזרח, אל חבל ארץ שמגשים את הפנטזיות של כל צלם דוקומנטרי.

יאנגון, העיר הגדולה ובירתה לשעבר של המדינה, היא ללא ספק הקטר שמניע את בורמה. מכפר דייגים קטן היא הפכה לכרך סואן. יש בה פגודות מרשימות, פסלי בודהה וקתדרלות שמהדהדות את הקולוניאליזם הבריטי. באגם אינלה נחשפים לחיים האותנטיים והפשוטים, ולכפריים שחותרים בסירותיהם בעזרת רגלם. אחת משכיות החמדה היא הכפר אינדאין שבצדו המערבי, המפורסם בקומפלקס הפגודות המתפוררות, המופלאות והאינסופיות שבו, וצפונה משם, בקאלאו הקסומה, אפשר לראות נזירים משחקים כדורגל ושקיעות מרהיבות.

היהלום שבכתר הבורמזי הוא ללא ספק העיר העתיקה באגאן, "עיר מיליון הפגודות", שהוכרזה כאתר מורשת עולמית. בעיר שעל גדות נהר אירוואדי יש אלפי מקדשים, פגודות ומנזרים שעומדים על תילם, ומעניקים למקום אווירה קדושה ורוחנית.

המסע שלנו ינדוד מהשבטים המבודדים באזור לויקאו, אל אגם אינלה הפסטורלי, דרך גשר עמודי העץ הארוך והפוטוגני ביותר בעולם ופסטיבל הרוחות. כל החוויה הזאת תתרחש דווקא בתקופת המונסונים הכל-כך מיוחדת, כשהמדינה כמעט ואיננה מתויירת והתפאורה נהדרת לצילום. תרבות, היסטוריה וטבע בקליק אחד בלתי נשכח.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לבורמה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

חשוב לדעת

  • בורמה מצטלמת נפלא כהנחת מוצא, גם אם נכוון את עדשת המצלמה באקראי לכל קרן רחוב, יש סיכוי לא רע שהתמונה תצא מעניינת. למרות זאת – את המסלול הזה בנינו בקפידה תוך שימוש בידע וניסיון רב, גם בהיבט הטיולי וגם בהיבט הצילומי. הוא מורכב אך ורק מיעדים שמשלבים היבט טיולי מעניין, בדגש על יעדים שאסור לפספס, אירועים מיוחדים אבל גם על יעדים שמחוץ ל"מסלול התיירים השחוק", ביחד עם היבט צילומי מעניין שחייב להיות בכל יעד (ובאופן שונה מאשר ביעד שקדם לו).​
  • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית הקשורות לאזור המרוחק ולאופייה של בורמה. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.