קורס צילום דוקומנטרי עם זיו קורןזיו קורן

צילום דוקומנטרי בהנחיית זיו קורן

חובבי צילום ברמה מתקדמת
בהדרכת זיו קורן
10 מפגשים בתל אביב

Be a Story Teller

רוצים ללמוד כיצד ליצור פרויקט צילום דוקומנטרי מזיו קורן? 

הקורס המרוכז נועד לחשוף בפני המשתתפים את עולם הצילום התיעודי, לבחון את המדיום ודרכו לשקף את המציאות, בדגש על פיתוח חשיבה צילומית אישית וייחודית.

הקורס מיועד לבעלי ידע בסיסי בצילום ושליטה טכנית במצלמה, המבקשים להרחיב את הידע התיאורטי והמעשי, לפתח גוף עבודות ולרכוש כלים להתמודדות עם כל משימת צילום עתידית. זיו יסקור את צילום הדוקו והעיתונות להיבטיו הרבים, יחלוק את הידע הרב שלו ויספר איך לוכדים רגעים משני מציאות, מצלמים תמונות שנצרבות בתודעה והופכים מצלם ל-Story Teller.

כל משתתף יידרש לבחור פרויקט, שדרכו נלמד להעמיק בנושא ולחקור אותו כתהליך של בניית סיפור מצולם. נלמד כיצד צילום דוקומנטרי יכול לפתח בנו כישורים חברתיים, כושר שכנוע ותקשורת בינאישית, הסתגלות מהירה למצבים שונים ואת היכולת להגיב ולפעול בתוכם.

לפרטים על הקורס צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
קורס צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מי מלמד?

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכים ומחירים

תאריכים לקורס יפורסמו בקרוב.
לפרטים נוספים על קורסים לצילום עם יומן מסע צרו איתנו קשר: 03-5639034

לפרטים על הקורס צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
קורס צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.