מסע צילום למערב אפריקה עם זיו קורןזיו קורן

מסע צילום למערב אפריקה בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
חשוב לדעת
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן

מסע צילום דוקומנטרי לסנגל, גמביה וגינאה ביסאו: אל אפריקה האמיתית במיטבה

ברוכים הבאים לשפיץ המערבי של אפריקה! האזור שהפך מבסיס לסחר בעבדים למקום שמשמר מסורות עתיקות, כפרים נידחים, ריקודי אש וטקסים פולחניים, שווקים צבעוניים וחיים אותנטיים להפליא, הרחוקים מעיניי המערב. אפריקה האמיתית במיטבה.

סנגל מסחררת בניגודיות שבה. הבירה דקאר כאוטית ויש בה חיי לילה תוססים. מחוץ לה נמצא אגם רטבה המוקף דיונות, ומוכר גם כ"אגם הוורוד", שכן מימיו מלוחים פי עשרה ממימי האוקיאנוס וריכוז המינרלים שבו נותן למים מעין גוון ורדרד מיוחד. העיר הדתית טובה, חיי הנוודים של בני שבט פולאני במדבר פרלו וטקסי המסכות והפולחן באזור נהר גמביה מהווים חוויה דוקומנטרית בלתי רגילה. גינאה ביסאו, על אייה האבודים, נופיה הפראיים, ותרבותה השבטית, משלימה תמונה מדהימה של מקום לא נודע על פני כדור הארץ.

סנגל, גאנה וגינאה ביסאו הם הספוט המושלם למסע צילום. האותנטיות והמסורות של התושבים, לצד אוצרות הטבע, הופך את החוויה לאתגר לא פשוט לצלם – כל כך הרבה יופי והתרחשויות ובכל זאת העדשה אינה יודעת שובע.

 

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים למערב אפריקה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-56390334

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מחיר המסע כולל

 • טיסות בינלאומיות וטיסה בין ביסאו לדקאר.
 • לינה: בתי מלון בדרגת תיירות המותאמים למסע מסוג זה.
 • כלכלה: כלכלה מלאה לאורך כל המסע.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג צמוד.
 • הדרכה: מדריך צילום – זיו קורן, בליווי מדריך לוגיסטי מצוות ׳יומן מסע׳.
 • מדריך מקומי דובר אנגלית.
 • כניסות לכל האתרים במהלך המסע.
 • תשר לנותני השירות המקומיים.
 • מיסי נמל.
 • מפגש הכנה למסע בארץ.
 • דמי רישום וטיפול.

חשוב לדעת

 • סנגל, גמביה וגינאה ביסאו מצטלמות נפלא כהנחת מוצא, גם אם נכוון את עדשת המצלמה באקראי לכל קרן רחוב, יש סיכוי לא רע שהתמונה תצא מעניינת. למרות זאת – את המסלול הזה בנינו בקפידה תוך שימוש בידע וניסיון רב, גם בהיבט הטיולי וגם בהיבט הצילומי. הוא מורכב אך ורק מיעדים שמשלבים היבט טיולי מעניין, בדגש על יעדים שאסור לפספס, אירועים מיוחדים אבל גם על יעדים שמחוץ ל"מסלול התיירים השחוק", ביחד עם היבט צילומי מעניין שחייב להיות בכל יעד (ובאופן שונה מאשר ביעד שקדם לו). סיכויים גבוהים שנבצע שינויים במסלול לאור מסע ההכנה וההתפתחויות בשטח. חשוב לזכור שהשינויים הינם תמיד תוך מחשבה על טובת המשתתפים ורצון להגיע למקומות הכי מעניינים לצילום.​
 • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית הקשורות לאזור המרוחק ולאופיין של מדינות מערב אפריקה. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.