מסע צילום לרואנדה עם זיו קורן

מסע צילום לרואנדה בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
חשוב לדעת
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולם
מוביל המסע זיו קורן

מסע צילום דוקומנטרי שכולו סצנות נפלאות

"ארץ אלף הגבעות" היא מדינה קטנטנה ומיוחדת במרכז אפריקה, שמנסה להשאיר את העבר מאחוריה ולהתמקד בעתיד, ונחשבת לבטוחה ויציבה.

רואנדה היא גן עדן לכל צלם או צלמת, שאוהבים לצלם טבע ואנשים. היא מספקת מבט מהצד על הקונפליקט התמידי והכואב, עימו מתמודדים התושבים בעקבות מלחמת האזרחים וסיפוריהם האנושיים, וכן טבע מרהיב שבו התברכה. הרי הגעש, יערות הגשם והאגמים המרהיבים מציגים עושר טבעי מסחרר, וגולת הכותרת במסע לרואנדה היא כמובן המפגש עם גורילות ההרים הנדירות.

מהחיים המסעירים והניגודיות של עיר הבירה קיגאלי, ועד לכפרי הדייגים והשווקים הצבעוניים, רואנדה היא פורטרט אפריקאי מדהים ומגוון. מטעי התה העצומים, הפארק הלאומי ניונגווה שבו יערות גשם בתוליים ו"מחוז המורדים", שמנוהל על ידי בני הטוטסי, הם רק חלק מהמסע ברואנדה, מסע שלוכד את איתני הטבע במלוא הדרם, אך גם מאפשר לתעד את רוח האדם וגדולתה.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לרואנדה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-563904

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

חשוב לדעת

  • יש לקחת בחשבון שאנו נוסעים בתקופת קורונה ונכון ליום כתיבת התכנית אזרחי ישראל מורשים להכנס לרואנדה ולטייל בה, אך המצב הנוכחי עשוי להשתנות. במידת הצורך נערוך התאמות הקשורות לקורונה, על פי דרישות משרד הבריאות.
  • המסלול מתבסס על טיסות ישירות המופעלות ע"י חברת התעופה ׳ישראייר׳. הפעלתן ולוחות הזמנים שלהן אינם בתחום האחריות של "יומן מסע“.
  • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית הקשורות לאופיין של המדינות ביבשת אפריקה. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.
  • חיסונים – לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
  • לתשומת לבכם: מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום המסע במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע.