צילום: זיו קורן

מסע צילום לפיליפינים

למה יומן מסע
תאריכים ומחירים
גלריה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי

מסע שכולו סצנות בלתי נשכחות

הצטרפו אלינו למסע שכולו סצנות בלתי נשכחות: מהטירוף של הבירה מנילה מלאת הניגודים והיצרים, דרך אחד האזורים הבתוליים והאותנטים ביותר באסיה ובעולם בכלל – דרום מינדנאו, אל חיי צועני הים והמציאות שכאילו קפאה בזמן בזמבואנגה וסביבתה, ולקינוח – המצעד הססגוני של פסטיבל סינולוג בסבו, שחוזר בגדול אחרי תקופת הקורונה.

זו הזדמנות לגלות, לתעד ולספר את הסיפור של המדינה המיוחדת הזו, כמו שמעטים עשו קודם.

הפיליפינים, מדינת האיים הגדולה השוכנת בים הפיליפיני ובים סין הדרומי, המורכבת מלא פחות מ-7,107 איים, היא אחת המדינות המרתקות והמפתיעות ביותר באסיה ובעולם כולו. עבור ה׳מטייל הפשוט׳, מדובר בעיקר ביעד המזוהה עם אתרי נופש ׳בטן-גב׳, צלילה ושנירקול מהטובים בעולם. וזה באמת כך, אבל אם מתרחקים מהאזורים המתויירים, שהם רק חלק קטן מהמדינה הענקית הזו, מגלים עולם מרתק וחיים אותנטיים שנדמה כי כבר נעלמו מן העולם.

החיים בפיליפינים ייחודיים ושונים ממדינות אחרות באסיה. מעל 90 אחוז מהאוכלוסייה הם נוצרים, ורובם קתולים. יש במדינה  גם מיעוט מוסלמי-סוני, המהווה כמחצית מן הלא-נוצרים, כשהאחרים הם בודהיסטים או אנימיסטים – המחזיקים באמונות פרימיטיביות ביותר. זהו פסיפס מרתק ומורכב של עמים ושבטים רבים המדברים עשרות שפות וניבים שונים.

המסע לפיליפינים הוא מסע מרתק לאסיה מסוג אחר, וזו הסיבה שאנחנו חוזרים למסע צילום נוסף, אחרי שהמסעות הקודמים היו מסעירים ומטלטלים בצורה בלתי רגילה.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.