מסע צילום לפיליפינים עם זיו קורןצילום: זיו קורן

מסע צילום לפיליפינים בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
חשוב לדעת
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן

מסע צילום של סצנות בלתי נשכחות

הרי געש פעילים, חופים זהובים ופסטורליים, יערות גשם, ערים גדולות ולמעלה מ-7,100 איים מרכיבים את אחד המקומות היפים והמופלאים בעולם – הפיליפינים. מדינת האיים הענקית מייצרת תמהיל מיוחד של אקסטרים, אקשן ורוגע.

זהו מסע שכולו סצנות בלתי נשכחות: מהטירוף של מנילה מלאת הניגודים והיצרים, שיוצרת חוויה דוקומנטרית מפעימה, דרך באגיו ההררית ופסטיבל Panagbenga, עבור באי מינדנאו שבו כפרי דייגים וחיי שבטים ייחודיים, ועד לקגאיאן דה אורו, העיר שזכתה לכינוי City Of Golden Friendship ובסביבתה חיים שבעה שבטים שונים, בעלי רקע אתני שונה ומנהגים שונים.

עבור חובבי הרפתקאות וצילומים של מקומות אקזוטיים, ארכיפלג הפיליפינים הוא חלום בהתגשמותו. המדינה ממגנטת אליה גולשי גלים, צוללנים, חובבי טרקים וטיולי אופניים, מטפסים וחובבי צניחה חופשית. צילומי טבע ואנשים נראים טוב בכל מקום, בפיליפינים הם נראים קצת יותר טוב מכל מקום אחר.

זו הזדמנות לגלות, לתעד ולספר את הסיפור של מדינת האיים המיוחדת הזו, כמו שמעטים עשו קודם.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לפיליפינים יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

המחיר כולל

מחיר המסע כולל

 • טיסות: בינלאומיות + טיסות פנים כמצויין בתכנית.
 • לינה: בתי מלון בדרגת תיירות המותאמים למסע מסוג זה.
 • כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל המסע.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג צמוד.
 • הדרכה: מדריך צילום – זיו קורן, בליווי איתמר פלג מנהל ׳יומן מסע׳ ומדריך מקומי דובר אנגלית.
 • כניסות לכל האתרים במהלך המסע.
 • תשר לנותני השירות המקומיים.
 • מיסי נמל.
 • מפגש הכנה למסע בארץ.
 • דמי רישום וטיפול.

חשוב לדעת

 • הפיליפינים מצטלמת נפלא כהנחת מוצא, גם אם נכוון את עדשת המצלמה באקראי לכל קרן רחוב, יש סיכוי לא רע שהתמונה תצא מעניינת. למרות זאת – את המסלול הזה בנינו בקפידה תוך שימוש בידע וניסיון רב, גם בהיבט הטיולי וגם בהיבט הצילומי. הוא מורכב אך ורק מיעדים שמשלבים היבט טיולי מעניין, בדגש על יעדים שאסור לפספס, אירועים מיוחדים אבל גם על יעדים שמחוץ ל"מסלול התיירים השחוק", ביחד עם היבט צילומי מעניין שחייב להיות בכל יעד (ובאופן שונה מאשר ביעד שקדם לו). סיכויים גבוהים שנבצע שינויים במסלול לאור סיור ההכנה וההתפתחויות בשטח. חשוב לזכור שהשינויים הינם תמיד תוך מחשבה על טובת המשתתפים ובטחונם ורצון להגיע למקומות הכי מעניינים לצילום.​
 • על חלק מהאזורים אליהם נגיע במסע התקבלו אזהרות מסע. אנו מקושרים ברמות הכי גבוהות עם הרשויות באזורים הללו וכמו כן, בקשר רציף עם גורמים גם בארץ וגם בפיליפינים בעניין. במידה ונצטרך לבצע שינויים הקשורים לכך, על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.
 • חיסונים – לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.