מסע צילום לניו אינדלנד בשלכת

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
חשוב לדעת
מסעות צילום בעולםצילום טבע, נוף ובע"ח

בעקבות הקיץ האינדיאני

משלהי אוגוסט ועד לאמצע נובמבר הופכת הפינה הצפון-מזרחית של ארה"ב לארץ של צבעים עזים. היערות הגדולים "בוערים" בצבעי עלים של צהוב, כתום, אדום וארגמן. ניו אינגלנד היא המופע הגדול של הטבע, ותקופת השלכת היא תקופת "הקיץ האינדיאני", שמעצים את יופייה. המופע, שחוזר על עצמו בדייקנות מדי שנה, מותיר את החוזים בו המומים מההיקף, מהעוצמה, מהצבעים, מהיופי הנשגב.

אזור ניו אינגלנד כולל את המדינות מיין, ניו המפשייר, ורמונט, מסצ'וסטס, קונטיקט ורוד איילנד. מסע הצילום יתחיל בפארקים של בוסטון ובנוף האורבני המרשים של העיר. בהמשך, המסע יעבור בשייט לווייתנים וימשיך אל העיירות הקטנות והציוריות של ורמונט. שמורות הטבע שבהן נחלים, אגמים, מגוון עשיר של בעלי חיים ובעלי כנף, ויערות צבעוניים עד לאופק הם גן עדן לצלמי נוף וטבע. בניו המפשייר, "מדינת הגרניט", ניחשף לנסיגת הקרחונים האדירים ונטפס על ההרים הלבנים, ובמיין נצלם בשמורת הטבע הפראית אקדיה.

ניו אינגלנד היא לבה הפועם של אמריקה. המקום שבו הכול התחיל, המקום שבו ארצות הברית יצאה לדרך. עבור צלמי טבע ונוף מדובר בחגיגה בלתי נשכחת והזדמנות מופלאה לייצר תמונות שקשה להאמין שהן לא מתובלות בפוטושופ אכזרי. אבל הן לא.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לניו אינגלנד יפורסמו לקראת עונת השלכת.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

מחיר המסע כולל / לא כולל

מחיר המסע כולל

 • לינה: בתי מלון בדרגת תיירות טובה המותאמים למסע מסוג זה.
 • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל המסע ושתי ארוחות ערב.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג צמוד, סירה לשייט הלווייתנים.
 • הדרכה: מדריך צילום – אודי גורן, בליווי מדריך מקומי לכל אורך המסע.
 • כניסות לכל האתרים במהלך המסע.
 • תשר לנותני השירות המקומיים.
 • מיסי נמל.
 • מפגש הכנה למסע.
 • דמי רישום וטיפול.

מחיר המסע אינו כולל

 • טיסות בינלאומיות (המסע מתחיל ב 01.10 בבוקר בבית המלון בבוסטון ומסתיים ב 10.10 בשעות הצהריים) – למעוניינים, אנא פנו אלינו ונשלח הצעת מחיר לטיסות.
 • הוצאות אישיות, שתייה וארוחות שאינן כלולות.
 • בדיקות קורונה (במידה ונצטרך).
 • ויזה לארה״ב.
 • ביטוח אישי ומטען.
 • כל מה שאינו מופיע תחת הסעיף “כולל”.
לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור