מסע צילום למרוקו

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי

ממלכת המגרב שבסוף המערב היא ארץ של ניגודים חריפים ומרגשים.

מרוקו, שפניה לים התיכון ולאוקיינוס האטלנטי, וגבה אל מדבר סהרה הגדול, היא מעין תרכובת חד-פעמית של ניחוחות אירופאים חזקים, הנמהלים בהדי התרבות האפריקנית והערבית. ניתן לנוע בה בין אזורי אקלים שונים, תקופות שונות ותרבויות שונות במסע אחד, ומאפייניה הגיאוגרפיים והחברתיים יוצרים מגוון עשיר של חוויות. הממלכה היא גשר תרבותי בין היבשות ועונה על כל יצר הרפתקני בזכות טיולי ג'יפים במדבריות, מסלולי הליכה בהרים ואפילו חופים בעלי שם לגלישת גלים. והכי חשוב: היא מצטלמת נהדר. פוטוגנית להפליא. הצבעים, הטבע והאנשים, נראים מבעד לעדשת המצלמה כמו סיפור קסום שחובה לספר.

לכל אחת מעריה הגדולות של מרוקו אופי משלה. מרקש, "פריז של מרוקו", היא גם פניה ההיסטוריות והמלכותיות, ומציגה את מרוקו השורשית דרך אדריכלות יפה ושווקים תוססים; קזבלנקה שלחופי האוקיינוס היא עיר קוסמופוליטית מרגשת; שפשאוון משלבת אדריכלות צפון אפריקאית יחד עם אלמנטים ים תיכוניים, בתיה וסמטאותיה צבועים כולם בצבעי כחול, תכלת ולבן, ויוצרים תפאורה נהדרת לצילום רחוב; ופס שבהרי האטלס, מכונה "העיר היהודית" משום שדורות של חכמים, בהם הרמב"ם, חיו בה והשפיעו על אופייה, והיא נחשבת למרכז הרוחני והתרבותי של מרוקו העתיקה. אחת החוויות המרגשות במסע היא במדבר סהרה, שם נדהר בין הדיונות העצומות ונפגוש נוודים החיים באזור.

תמונה לוכדת רגע אחד ומסוגלת לתאר חיים שלמים, מרוקו מספקת אין-ספור רגעים שכאלה. אנחנו נהיה שם כדי לתעד אותם.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים למרוקו יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור