מסע צילום ללאוס וקמבודיה עם זיו קורןצילום: זיו קורן

מסע צילום ללאוס וקמבודיה בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
גלריה
למה יומן מסע
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן

מסע אל מציאות רחוקה ומסתורית

יש אזורים בעולם שלוקחים אותנו למסע בזמן. לאוס וקמבודיה הן כאלה. בתי עץ על כלונסאות, הרים גבוהים, שדות אורז וטרסות חקלאיות, נחלים ומקדשים קדומים, מסורות שהתפתחו במשך שנים ארוכות באזור שתמיד היה צומת דרכים עבור טיילים וסוחרים. התרבויות העתיקות והטבע הפראי יוצרים תמהיל מסקרן וחוויה הרפתקנית.

מלחמות המאה ה-20 והשלטון הריכוזי בה, לא פגמו מעולם ביופייה של לאוס, ודי לטייל בלואנג פראבנג, בירתה לשעבר, המעוטרת במקדשים רבים, או בכפרי הצפון ש"קפאו בזמן", כדי לחוש זאת. אזור רמת בולאוון בדרום, שנחשב לחקלאי ופורה ובו גידולי תה וקפה, חושף את החיים המסורתיים של לאוס באופן פשוט ויפה.

גם שכנתה קמבודיה היא אוצר של היסטוריה ותרבות. מקדש אנגקור הוא גולת הכותרת וגן עדן לצלמי טבע ונוף. העיר העתיקה היא מסע אל עבר מרתק שכולל תעלות, מקדשים ואמונות. אגם טונלה סאפ, שמחובר לנהר המקונג וגדל ומתכווץ בהתאם לגשמים, הוא פלא אקולוגי, והכפרים שסביבו מאפשרים הצצה לחיים המקומיים.

מסע אל לאוס וקמבודיה הוא מסע אל לבו הקדום של המזרח הרחוק, מסע שחושף יופי נסתר ובתולי שמפעים לגלות – ולצלם.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים ללאוס וקמבודיה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.