צילום: זיו קורן

מסע צילום ללאוס וקמבודיה

תאריכים ומחירים
גלריה
למה יומן מסע
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי

מסע אל מציאות רחוקה ומסתורית

יש אזורים בעולם שלוקחים אותנו למסע בזמן. לאוס וקמבודיה הן כאלה. בתי עץ על כלונסאות, הרים גבוהים, שדות אורז וטרסות חקלאיות, נחלים ומקדשים קדומים, מסורות שהתפתחו במשך שנים ארוכות באזור שתמיד היה צומת דרכים עבור טיילים וסוחרים. התרבויות העתיקות והטבע הפראי יוצרים תמהיל מסקרן וחוויה הרפתקנית.

מלחמות המאה ה-20 והשלטון הריכוזי בה, לא פגמו מעולם ביופייה של לאוס, ודי לטייל בלואנג פראבנג, בירתה לשעבר, המעוטרת במקדשים רבים, או בכפרי הצפון ש"קפאו בזמן", כדי לחוש זאת. אזור רמת בולאוון בדרום, שנחשב לחקלאי ופורה ובו גידולי תה וקפה, חושף את החיים המסורתיים של לאוס באופן פשוט ויפה.

גם שכנתה קמבודיה היא אוצר של היסטוריה ותרבות. מקדש אנגקור הוא גולת הכותרת וגן עדן לצלמי טבע ונוף. העיר העתיקה היא מסע אל עבר מרתק שכולל תעלות, מקדשים ואמונות. אגם טונלה סאפ, שמחובר לנהר המקונג וגדל ומתכווץ בהתאם לגשמים, הוא פלא אקולוגי, והכפרים שסביבו מאפשרים הצצה לחיים המקומיים.

מסע אל לאוס וקמבודיה הוא מסע אל לבו הקדום של המזרח הרחוק, מסע שחושף יופי נסתר ובתולי שמפעים לגלות – ולצלם.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים ללאוס וקמבודיה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034