מסע צילום בקירגיזסטןצילום: יזהר גמליאלי

מסע צילום לקירגיזסטן בהדרכת אודי גורן

מסלול
תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
חשוב לדעת
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע אודי גורן

מסע צילום אל ארץ 40 השבטים, המשלב תרבות נוודים יוצאת דופן עם טבע בתולי ונופים עוצרי נשימה.

היא אמנם הקטנה מבין הרפובליקות החדשות של מרכז אסיה, אך יופייה נודע למרחקים. רכסי הרים אינסופיים, פסגות מושלגות, מרבדים ירוקים, נהרות שוצפים, אגמים אלפיניים, כל אלו ועוד העניקו לקירגיזסטן את הכינוי ״שוויץ של מרכז אסיה״.

ואם לא די בתיאור יופיים של הנופים הדרמטיים (שאכן קשה לתאר במילים), קירגיזסטן, הנמצאת על נתיב "דרך המשי" המפוארת, היא גם מעוזם של הנוודים האחרונים בעולם, אלו שעדיין משמרים תרבות ומסורת עתיקה בת אלפי שנים.

זהו מסע צילום מופלא, רכוב על גבי ג׳יפים, אל אחת המדינות הפראיות והיפות ביותר בעולם. שילוב של טבע פראי ומרהיב ביופיו, כפרים מרוחקים ונידחים ותרבות נוודים, החיים כאילו הזמן עצר מלכת.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מדריך צילום

אודי גורן - צלם גיאוגרפי
אודי גורן
צלם גיאוגרפי

אודי גורן הוא צלם גיאוגרפי, יוצר וידאו, מרצה, מחנך וכותב, המתעד אנשים ומקומות ייחודיים בארץ ובעולם. הוכר כ- Adobe certified להוראת לייטרום. לאחר שנות טיולים עם מצלמה פנה לצילום מקצועי וסיים בהצטיינות תואר ראשון ב-Visual Journalism ב-Brooks Institute בקליפורניה. בתום לימודיו חזר לארץ ופתח בקריירת צילום עצמאית, בה הוא משלב את היכולות שרכש לאורך השנים בצד הוראת צילום.

הפיק, צילם וערך סרטי מיני-דוקו עבור מלכ"רים שונים, יצר תוכן ללקוחות מסחריים גדולים, מצלם וכותב עצמאי עבור לקוחות שונים. תמונותיו הוצגו בתערוכות בינלאומיות, זכו להכרה בתחרות "עדות מקומית" והתפרסמו בערוץ נשיונל ג‘אוגרפיק, בעיתונים ובספרים. בשנת 2015 היה לצלם הסטילס המקצועי הראשון שצעד את שביל ישראל ברצף, מסע שהוביל לפרסום ספר הצילומים הראשון שלו, ולהרצאות בארץ ובארה"ב על מסע זה ועל צילום גאוגרפי בכלל.

תוכנית המסע

לקבלת המסלול המלא צרו איתנו קשר 03-5639034

תאריכי המסע

תאריכים
מחיר
סטטוס
מדריך
הערות

02.07.2212.07.22

מחירלקבלת מחיר צרו איתנו קשר
סטטוס
מדריךאודי גורן
הערותקבוצה קטנה ואינטימית של 16 מטיילים
לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

חשוב לדעת

  • קבוצה: קבוצה קטנה ואינטימית של 16 מטיילים (היציאה למסע מותנית במינימום 10 משתתפים).
  • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית, הקשורות לאזור המרוחק ולאופייה של קירגיזסטן. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.
  • חיסונים – לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
  • לתשומת לבכם: מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום המסע במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע.