טיול צלמים לחוף השנהב עם זיו קורןזיו קורן

מסע צילום לחוף השנהב בהנחיית הצלם זיו קורן

מסלול
תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
חשוב לדעת
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן
מוביל המסע איתמר פלג

אל הלב של מערב אפריקה

חוף השנהב תרתק אתכם. מצד אחד זוהי מדינה שמתפתחת במהירות ביחס למדינות שכנות ביבשת השחורה, ומצד שני היא עדיין משמרת את האופי המסורתי, הייחודי כל-כך למדינות מערב אפריקה, הבא לידי ביטוי בטקסים עתיקים, כפרים נידחים ואורח חיים, אשר נדמה כי כבר חלפו מן העולם. היא צועדת בדור האחרון אל התקדמות כלכלית ואורח חיים מודרני, מבלי לאבד את זהותה העצמית.

אבידג'אן, עיר הנמל המרכזית והגדולה במדינה, משלבת בין לגונות תכולות, כיכרות מטופחות, מוזיאונים מסורתיים וגורדי שחקים שמעצבים מחדש את קו הרקיע. עיר מרתקת נוספת היא יאמוסוקרו, שהדרך אליה שזורה בכפרים פשוטים, שווקים ויערות. הרצון לצלם טבע פראי יבוא על סיפוקו בדרכים השונות שחורצות את היערות הטרופיים.

זוהי הזדמנות להצטרף למסע שכולו סצנות נפלאות: מהניגודיות של חיי העיר, דרך כפרים נידחים ומסורות עתיקות, אל חיי נוודים וטקסי מסכות באזורים פראיים, שבהם עדיין ניתן לגלות את החיים האותנטיים להפליא, הרחוקים מעיניי התיירים של אפריקה.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תוכנית המסע

לקבלת המסלול המלא צרו איתנו קשר

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לחוף השנהב יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

חשוב לדעת

הנחיות קורונה לנכנסים לחוף השנהב (עשויות להשתנות):

  • בדיקת קורונה בארץ המוצא (ישראל) עד 72 שעות לפני ההמראה.
  • מילוי טופס מקוון ליציאה מהארץ.
  • אישור לחיסון נגד קורונה.

הערות

  • יש לקחת בחשבון שאנו עדיין בתקופת קורונה ונכון ליום כתיבת התכנית אזרחי ישראל מורשים להכנס לחוף השנהב ולטייל בה, אך המצב הנוכחי עשוי להשתנות. במידת הצורך נערוך התאמות הקשורות לקורונה, על פי דרישות משרד הבריאות.
  • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית הקשורות לאופיין של המדינות במערב אפריקה. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.
  • חיסונים –  Yellow fever- חובה! לקבלת מידע על חיסונים נוספים, יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
  • לתשומת לבכם: מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום המסע במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע.