מסע צילום להודו עם זיו קורןצילום: זיו קורן

מסע צילום להודו בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
גלריה
למה יומן מסע
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן

המדינה שתמיד מצליחה להפתיע

הודו שונה בהכול. כמו נהר הגנגס העצום, היא זורמת בקצב משלה ומתפתלת בין מסורות עתיקות ואמונות בנות אלפי שנים, לבין ערים מודרניות והיותה כוח כלכלי עולה. בין פסטיבלים מיוחדים לבין ארכיטקטורה עכשווית. בין עבר מפואר לעתיד מבטיח. היא רוחנית, מלאה בנופים עוצרי נשימה ומשאירה חותם בל יימחה בכל מי שמבקר בה. מפסגות הרי ההימלאיה שבצפון ועד חופי גואה הזהובים, הודו שונה לגמרי ממה שמוכר לאנשים מהמערב. גם כשמצפים למשהו שונה לגמרי, היא מצליחה להפתיע.

שער הכניסה אליה היא מומבאי המדהימה, שהניגודיות הכמעט בלתי נתפסת בין עניי שכונות הפחונים לבין עשירי העיר, המתגוררים בשכונות יוקרה, הופכת אותה למקום שמאפיין את הודו אולי יותר מכל. כדי ללכוד את פניה של הודו, המסע עובר גם באללהאבאד הקסומה, שבה נפגשים הנהרות הקדושים בהינדואיזם וממגנטת אליה מיליוני מאמינים. טקסי הפולחן העתיקים שעל גדות הגנגס בוואראנסי הקדושה צורבים את הזיכרון, ויוצרים מראות שלא ייאמנו.

כמו המטבח הססגוני והעשיר בטעמים ובתבלינים שלה, הודו מורכבת מרבדים רבים, שהולכים ונחשפים ככל שמעמיקים אליה. מסע בה הוא חוויה, הרפתקה. היא תגרום לכם להרגיש. שמחה, כעס, בלבול, השראה, חמלה. לעתים בנפרד, לעתים קשת רגשות שלמה שחווים ברגע אחד.

הצטרפו למסע צילום שכולו סצנות מדהימות של טבע, צבע ותרבות, שיהפכו לפסיפס מרהיב של תמונות בלתי נשכחות.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים להודו יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.