מסע צילום בגואטמלהצילום: נתן דביר

מסע צילום לגואטמלה בהדרכת נתן דביר

מסלול
תאריכים ומחירים
גלריה
למה יומן מסע
חשוב לדעת
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע נתן דביר

מסע צילום אל עולם אנושי מרתק

לפני אלפי שנים קראו האצטקים לאזור "מקום עם הרבה עצים", או בשפתם – גואטמלה. כיום גואטמלה היא הרבה יותר מרק אזור מיוער. יש בה הרי געש פעילים, חופים יפהפיים, נהרות שזורמים אל האוקיאנוס ומקדשים שמנציחים את בני המאיה ששלטו בעבר הרחוק במקום.

גואטמלה היא אחת המדינות המרתקות והצבעוניות ביותר במרכז אמריקה. 21 שבטים שונים בעלי מנהגים, שפה ותלבושות הייחודיים להם, שיוצרים פסיפס אנושי מרהיב. גם הבתים ובתי הקברות צבועים בשלל גוונים, ומסע צילום אל "ארץ הקשת בענן" הוא מסע אל אחת הארצות האינדיאניות ביותר באמריקה הלטינית. במסע הזה נתרחק מהמסלול המתוייר והשחוק, כדי לחוות ולהכיר את העולם האנושי המרתק שיש לגואטמלה להציע, בשווקים, בעיירות ובכפרים נידחים, שבהם נדמה כי הזמן עצר מלכת.

הצטרפו אלינו למסע שכולו סצנות נפלאות: סיורים בשווקים הססגוניים והאותנטיים ביותר של גואטמלה לאורך כל הדרך, מפגש בלתי אמצעי עם חיי התושבים בכפרים נידחים, ביקור באזורים הפחות מוכרים שמסביב לאגם אטיטלן ובעיר הקולוניאלית אנטיגואה, וכמובן – השתתפות בפסטיבל הצבעוני ׳סנטו תומס׳ בצ׳יצ׳יקסטננגו, הכולל תהלוכות, ריקודים, תחפושות וטקסים פוטוגניים במיוחד.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מדריך צילום

נתן דביר - צלם עיתונות
נתן דביר
צלם עיתונות ואמן דוקומנטרי

נתן דביר הוא צלם עיתונות ואמן דוקומנטרי, המתמקד בהיבטים האנושיים של סוגיות תרבותיות, חברתיות ופוליטיות. בעל תואר MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ותואר MFA בצילום מה-School of Visual Arts בניו יורק. הוא מלמד במרכז הבינלאומי לצילום בניו יורק ICP מאז שנת 2010, ומיוצג על ידי סוכנות Polaris Images וגלריית Anastasia Photo.

הפרויקטים המרכזיים שצילם הוצגו בגלריות ובמוזיאונים מהידועים בעולם בארה"ב, אירופה, דרום-אמריקה, אסיה, אוסטרליה וישראל. עבודותיו זכו להכרה בינלאומית וקטפו פרסים ברחבי תבל, ביניהם ה-POYi, PDN Photo Annual ופרס American Photography. הן פורסמו במהלך השנים במגזינים בינלאומיים מובילים ביניהם נשיונל ג'אוגרפיק, הניו יורק טיימס, דר שפיגל ולה מונד.

תוכנית המסע

לקבלת המסלול המלא צרו איתנו קשר 03-5639034

תאריכי המסע

תאריכים
מחיר
סטטוס
מדריך
הערות

13.12.2225.12.22

מחירלקבלת מחיר צרו איתנו קשר
סטטוס
מדריךנתן דביר
הערותקבוצה קטנה ואינטימית של 16 מטיילים
לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

חשוב לדעת

  • קבוצה: קבוצה קטנה ואינטימית של 16 מטיילים (היציאה למסע מותנית במינימום 12 משתתפים).
  • גואטמלה מצטלמת נפלא כהנחת מוצא, גם אם נכוון את עדשת המצלמה באקראי לכל קרן רחוב, יש סיכוי לא רע שהתמונה תצא מעניינת. למרות זאת – את המסלול הזה בנינו בקפידה תוך שימוש בידע וניסיון רב, גם בהיבט הטיולי וגם בהיבט הצילומי. הוא מורכב אך ורק מיעדים שמשלבים היבט טיולי מעניין, בדגש על יעדים שאסור לפספס ואירועים מיוחדים, אבל גם על יעדים שמחוץ ל"מסלול התיירים השחוק", ביחד עם היבט צילומי מעניין שחייב להיות בכל יעד (ובאופן שונה מאשר ביעד שקדם לו).
  • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית הקשורות לאזור המרוחק ולאופייה של גואטמלה. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.
  • חיסונים – לקבלת מידע על חיסונים יש לפנות ללשכת הבריאות באזור המגורים.
  • לתשומת לבכם: מיסי הנמל, הדלק ומחיר התעופה נכונים ליום פרסום המסע במידה והמחיר ישתנה, תחול התוספת על הנוסע.