מסע צילום לגאנה, טוגו ובנין עם זיו קורןצילום: זיו קורן

מסע צילום לגאנה, טוגו ובנין בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
גלריה
למה יומן מסע
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן

גאנה, טוגו ובנין: השילוש המנצח של מערב אפריקה

השילוש המנצח של מערב אפריקה יוצר מסע מרגש אל עולם אחר לגמרי ממה שמוכר לנו. אמנם לגאנה, לטוגו ולבנין מאפיינים שונים, אך סמיכותן הגיאוגרפית והחוויות שמספקת כל אחת מהן, מאפשרות הצצה מיוחדת לתרבות אפריקאית ולאזור יפהפה של היבשת. זהו מסע שמתעד כפרים ועיירות נידחות, טקסי וודו עתיקים, ריקודים סביב מדורות אש גדולות, שווקים, בעלי מלאכה ופסטיבלים אותנטיים.

לומה, בירת טוגו המסקרנת, כמעט שאינה זוכה לביקורים של מטיילים מערביים, ובעיר ווידה, בעבר מרכז לייצוא עבדים, ניתן לתעד מקרוב את טקסי ה-וודו והריקודים המכושפים של המשתתפים בהם. גנוויה, כפר הבנוי מכלונסאות בליבה של לגונת נוקואה, מציג את אורח החיים האפריקאי המיוחד, ובמהלך השהות בקומאסי אפשר לספוג את סממני תרבות ממלכת אשנטי בת מאות השנים. אחד הרגעים הכי פוטוגניים במסע הוא בפסטיבל Millet, שבו החוגגים עוטים כמות מדהימה של תכשיטים צבעוניים ומודים לאלוהים על השפע בריקוד עד כדי אובדן חושים.

מערב אפריקה מציעה חוויה אמיתית ואותנטית של היבשת, והשילוב של הטבע, המסורות השבטיות והאמונות השונות, יוצרים פסיפס מרהיב של אדם ואדמה.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לגאנה, טוגו ובנין יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.