צילום: זיו קורן

מסע צילום לגאנה, טוגו ובנין

תאריכים ומחירים
גלריה
למה יומן מסע
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי

גאנה, טוגו ובנין: השילוש המנצח של מערב אפריקה

השילוש המנצח של מערב אפריקה יוצר מסע מרגש אל עולם אחר לגמרי ממה שמוכר לנו. אמנם לגאנה, לטוגו ולבנין מאפיינים שונים, אך סמיכותן הגיאוגרפית והחוויות שמספקת כל אחת מהן, מאפשרות הצצה מיוחדת לתרבות אפריקאית ולאזור יפהפה של היבשת. זהו מסע שמתעד כפרים ועיירות נידחות, טקסי וודו עתיקים, ריקודים סביב מדורות אש גדולות, שווקים, בעלי מלאכה ופסטיבלים אותנטיים.

לומה, בירת טוגו המסקרנת, כמעט שאינה זוכה לביקורים של מטיילים מערביים, ובעיר ווידה, בעבר מרכז לייצוא עבדים, ניתן לתעד מקרוב את טקסי ה-וודו והריקודים המכושפים של המשתתפים בהם. גנוויה, כפר הבנוי מכלונסאות בליבה של לגונת נוקואה, מציג את אורח החיים האפריקאי המיוחד, ובמהלך השהות בקומאסי אפשר לספוג את סממני תרבות ממלכת אשנטי בת מאות השנים. אחד הרגעים הכי פוטוגניים במסע הוא בפסטיבל Millet, שבו החוגגים עוטים כמות מדהימה של תכשיטים צבעוניים ומודים לאלוהים על השפע בריקוד עד כדי אובדן חושים.

מערב אפריקה מציעה חוויה אמיתית ואותנטית של היבשת, והשילוב של הטבע, המסורות השבטיות והאמונות השונות, יוצרים פסיפס מרהיב של אדם ואדמה.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לגאנה, טוגו ובנין יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034