צילום: זיו קורן

מסע צילום לקובה

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי

קובה: מסע אל עולם שהולך ונעלם

דמיינו לרגע: אתם יוצאים ממכונית אמריקאית צהובה משנות ה-50, נכנסים אל בר מקומי שעל חוף הים התכול, המלצר מגיש לכם רום, בשולחן ליד שניים מציתים סיגרים עבים וברקע מוזיקה בקצב הרומבה. חלום? קלישאה? בקובה זאת מציאות. האי הזה הוא עולם אחר, עולם שאתם רוצים להיות בו.

במסענו לקובה נתעד את השכונות הפוטוגניות של היברה הוואנה, שמציגה לראווה אדריכלות קולוניאליסטית ומראה מתפורר, המעניק לה נופך רומנטי. נצלם את הנופים הקריביים שמחוץ לה ונבקר בפינאר דל ריו ועמק וינאליס, שם מגלגלים הקובנים את הסיגרים המשובחים בעולם. נבקר גם בסנטיאגו דה קובה, בירת המוזיקה של האי, עם אווירה אפרו-קובנית ייחודית ומכוניות עתיקות הנוסעות ברחובותיה, התורמות אף הן לאווירת ה"מסע בזמן".

היא מיושנת ומפוארת, פוטוגנית להפליא, צבעונית, אוהבת לעשן ולשתות, נעה בקצב משלה ומלאת שמחת חיים – קובה היא מדינה רבת קסם שבלתי ניתן להגדירו במדויק, אך ניתן להרגישו בכל רגע ורגע במהלך מסע בה.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לקובה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034