מסע צילום לקובה עם זיו קורןצילום: זיו קורן

מסע צילום לקובה בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן

קובה: מסע אל עולם שהולך ונעלם

דמיינו לרגע: אתם יוצאים ממכונית אמריקאית צהובה משנות ה-50, נכנסים אל בר מקומי שעל חוף הים התכול, המלצר מגיש לכם רום, בשולחן ליד שניים מציתים סיגרים עבים וברקע מוזיקה בקצב הרומבה. חלום? קלישאה? בקובה זאת מציאות. האי הזה הוא עולם אחר, עולם שאתם רוצים להיות בו.

במסענו לקובה נתעד את השכונות הפוטוגניות של היברה הוואנה, שמציגה לראווה אדריכלות קולוניאליסטית ומראה מתפורר, המעניק לה נופך רומנטי. נצלם את הנופים הקריביים שמחוץ לה ונבקר בפינאר דל ריו ועמק וינאליס, שם מגלגלים הקובנים את הסיגרים המשובחים בעולם. נבקר גם בסנטיאגו דה קובה, בירת המוזיקה של האי, עם אווירה אפרו-קובנית ייחודית ומכוניות עתיקות הנוסעות ברחובותיה, התורמות אף הן לאווירת ה"מסע בזמן".

היא מיושנת ומפוארת, פוטוגנית להפליא, צבעונית, אוהבת לעשן ולשתות, נעה בקצב משלה ומלאת שמחת חיים – קובה היא מדינה רבת קסם שבלתי ניתן להגדירו במדויק, אך ניתן להרגישו בכל רגע ורגע במהלך מסע בה.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לקובה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.