מסע צילום לסין

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי

מסע תיעודי אל ערים, כפרים נידחים, קבוצות מיעוטים ונופים קסומים

האימפריה העולמית הזאת, שרגלה האחת נטועה ב-5,000 שנות מסורת, ורגלה השנייה צועדת קדימה אל עבר דומיננטיות במאה ה-21 ויותר, היא חלומם של כל אוהבי הצילום וההרפתקאות. אין סין אחת, יש כמה וכמה אזורים שונים ומובחנים במדינת הענק הזאת, שמציגה בעוצמה גבוהה את החיים המודרניים בערים הגדולות, את העבר שקפא בכפרי המישורים הגדולים והמדבריות, את האמנות, הידע, התרבות והמסורת, ואת הטבע במלוא הדרו. יש בסין הכול – ובגדול.

איפה מתחילים לספר על סין? הונג קונג המסחררת שמערבת מזרח ומערב? הרי הקרסט וכפרי דיג הקורמורנים במחוז גואנש'י? כפרי מיעוט הדונג של חבל גוויז’ואו וטרסות האורז הנסתרות של ג’יה באנג? עולם בני המיאו ופסטיבל "סירות הדרקון" שעל נהר וו-יאנג? או בגואנג'ואו המתועשת?

סין היא עולם ומלואו. מסע אליה הוא מסע אל יקום מקביל, שראשיתו לפני אלפי שנים וסופו בעתיד הרחוק. עדשת המצלמה שלכם תתעד רגעים, מצבים, נופים ואנשים, ותנציח זיכרון וחוויה. אתם מוזמנים להצטרף למסע צילום חווייתי ומדהים באימפריה הכי מרתקת בעולם.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לסין יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור