צילום: זיו קורן

מסע צילום לבהוטן בהדרכת טל שחר

למה יומן מסע
תאריכים ומחירים
גלריה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע טל שחר

אל הממלכה הבודהיסטית המסתורית

בדרום מזרח אסיה, בהרי ההימלאיה בין הודו לבין סין, שוכנת ממלכה בודהיסטית, אותנטית מאין כמוה. בראש הממלכה עומד ה"דרוק גיאלפו" – המלך הדרקון, ולו ארבע נשים מקסימות ונתינים חייכנים, הלבושים בבגדים מסורתיים ומתגוררים בכפרים מבודדים בנוף נפלא ובתולי, ובאורח פלא הם ממשיכים לקיים תרבות עתיקה ומרתקת שלא נשחקה עם הדורות.

נשמע כמו התחלה של סיפור אגדות? אז זה אמיתי, וזוהי בהוטן – אחת המדינות המבודדות ביותר בעולם, אשר נחשבת בעיניי רבים לשריד האחרון של התרבות הבודהיסטית המסורתית בהימלאיה.

מה מצפה לנו במסע לבהוטן?

המציאות בבהוטן שונה לחלוטין מכל מדינה אחרת בעולם, והעובדה שרק לאחרונה היא נפתחה למערב, ועדיין מגבילה את מכסת המטיילים המורשים לבקר בה, נותנת למבקרים תחושה שהם ברי מזל על שזכו להכיר אותה. ועוד דבר – בהוטן נחשבת למדינה המאושרת ביותר בעולם.

אוקיי, אז אחרי שהבנו שאנחנו בדרך לחוויה שלא נשכח לעולם, הכינו את המצלמות כי… זהו מסע שכולו סצנות נפלאות: מהטירוף של דלהי מלאת הניגודים והיצרים, היישר לעולם מקביל בו אנו חוגגים ומתעדים פסטיבלים מעולם אחר ואת החיים האותנטיים והייחודיים בממלכת בהוטן.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

מדריך צילום

טל שחר - צלם עיתונות ופורטרטים
טל שחר
צלם עיתונות ופורטרטים

טל שחר הוא צלם עיתונות ופורטרטים המצלם עבור עיתונים, מגזינים ולקוחות מסחריים בארץ ובעולם. מאז שנת 2002 נמנה עם הצלמים הבכירים של ידיעות אחרונות ופועל במרחב שבין עיתונות דוקומנטרית לצילום מסחרי. לאורך השנים צילם מאות אירועי ספורט, סיפורים עיתונאיים בעלי חשיבות היסטורית ודיוקנאות רבים של גיבורי תרבות, פוליטיקאים ואנשי רוח.

עבודותיו התפרסמו במגזינים ישראלים כמו 7 ימים, 7 לילות, בלייזר ולאישה, ובעיתונות הבינלאומית לרבות דר שפיגל, הסאן, אינטיים ספורט והדיילי מירור. טל מצלם קמפיינים עבור חברות מסחריות מובילות במשק וצילומי תדמית של אומנים מוכרים, וצילומיו מהווים חלק אינטגרלי מהלקסיקון הוויזואלי הישראלי ואף זכו פעמים רבות להערכה בתחרות צילומי העיתונות "עדות מקומית".

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לבהוטן יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639058