מסע צילום לבהוטן עם זיו קורןצילום: זיו קורן

מסע צילום לבהוטן בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
גלריה
למה יומן מסע
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן

מסע פסטיבלים אל הממלכה הבודהיסטית המסתורית

ממלכת בהוטן המסתורית שבהרי ההימלאיה, היא אחד מאוצרות התרבות והטבע האחרונים שטרם התגלו בעולם. במשך דורות הממלכה הזו סגורה ומסוגרת בפני זרים, ובדידות זו מקודשת לה. ברי המזל שנכנסים אליה מגלים טבע במלוא הדרו – הרי ההימלאיה הכבירים והעמקים הירוקים שביניהם, שמשובצים בכפרים ציוריים. מסע בה הוא מסע בארץ לא נודעת, מסע למקום שהזמן קפא בו מלכת."ארץ דרקון הרעם" מכנים הבהוטנים את ארצם. הם מקפידים להלך בלבושם המסורתי, שמלה וגרביים ארוכים, עוסקים במלאכות מסורתיות, ומקיימים חברה מטריאכלית ופוליאמורית ייחודית.

טהימפהו, בירת בהוטן והעיר המאוכלסת ביותר במדינה, היא שער הכניסה למסענו, ובה מתקיים הפסטיבל השנתי הצבעוני שבמהלכו נזירים רבים, עטויים בגלימות ובמסכות, רוקדים ומנגנים, ויוצרים מחזה מהפנט וסוחף. מפונאקה, בירתה העתיקה של בהוטן, נצפות הפסגות הגבוהות של הרי ההימלאיה, והדרך אל עמק בומטאנג מציגה כמה מהנופים הדרמטיים והיפים ביבשת אסיה כולה. לבהוטן אין מוצא אל הים, היא מדינה שקרובה לשמיים. לפי מדד האושר המקומי, תושביה הם המאושרים בתבל. זאת לא קביעה מדעית, אבל די בטוח שמסע הרפתקני לבהוטן תורם גם למפלס האושר של המבקרים בה.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לבהוטן יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.