צילום: זיו קורן

תערוכת הצילום 'שִׁבְעָה באוקטובר'

תאריכים ומחירים
מי מלמד?
מתאים לחובבי צילום
בהדרכת זיו קורן
סיור עצמאי בתערוכה ומפגש עם הצלם זיו קורן

סיור ומפגש ייחודי עם הצלם זיו קורן

עדשת המצלמה מנקודת מבטו הייחודית של זיו קורן מורגלת בתיעוד רגעים היסטוריים ונושאים הומניטריים בישראל ובעולם, אך שום דבר לא הכין את כולנו למאורעות ה-7 באוקטובר 2023. האינסטינקט הראשוני הוביל את זיו לרדת לשטח עכשיו ומיד. הוא לקח את המצלמה, עלה על האופנוע, והיה מן הצלמים הראשונים אשר, תחת אש ובמעטה ערפל כבד של אי ודאות, תיעדו את היום הנורא.

מאז ה-7 באוקטובר כל פועלו של זיו קורן מוקדש לתיעוד המאורעות בזירות השונות, ועבודותיו מספקות עדות מטלטלת, ייחודית וראשונית מהקיבוצים, מהיישובים ומהערים של עוטף עזה. הוא מביא קולות ומראות של החיילות והחיילים בשדה הקרב, של תהליך שיקום הפצועים, הוא מלווה את החטופים את משפחותיהם ואת המחאות בדרישה להחזרתם.

עבודותיו התלכדו לכדי תערוכה, המתארחת במרכז פרס לשלום וחדשנות, שמטרתה להנציח ולשמר את הזיכרון של האסון הגדול ביותר שהתרחש במדינת ישראל – השבעה באוקטובר.

התערוכה "שבעה באוקטובר" מוקדשת לחייהם של ישראלים וישראליות רבים שנלקחו באכזריות בטרם עת, לרגעי הגבורה מעוררי ההשראה בחזית ובעורף, לשיקום ולריפוי של הפצועות והפצועים בגוף ובנפש, ולמענם של החטופים והנעדרים שעדיין בשבי והשבתם הדחופה אלינו ארצה.
כל תמונה בתערוכה מספרת סיפור אחר ועוצמתי של זיכרון, כאב ושכול לצד גבורה, התחדשות ותקווה.

אנחנו מזמינים אתכם לסיור עצמאי בתערוכה ולאחריו מפגש קבוצתי ייחודי ומרתק עם הצלם זיו קורן, ממנו נשמע את הסיפורים שמאחורי האירועים, התיעוד והתמונות.

המפגש יתקיים ביום שבת, 08.06.24, בשעה 10:00, במרכז פרס לשלום וחדשנות.

עלות לאדם: 150 ש"ח
כולל סיור עצמאי בתערוכה, מפגש מרתק עם הצלם זיו קורן ותרומה למטה משפחות החטופים והנעדרים.
כמות המשתתפים מוגבלת.

לפרטים על הסדנה צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סדנת צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תאריכים ומחירים

תאריכים לסדנה יפורסמו בקרוב.
לפרטים נוספים על סדנאות צילום עם יומן מסע צרו איתנו קשר: 03-5639034

על הצלם זיו קורן

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA וכיום הוא שגריר Canon בישראל ובמקביל גם פרזנטור של חברת SanDisk העולמית. מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

אם אתם רוצים להכיר את זיו קצת יותר לעומק, אתם מוזמנים לקרוא את השאלון עם זיו קורן >

לפרטים על הסדנה צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
סדנת צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור