צילום: זיו קורן

מסע צילום לפרו ובוליביה

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
חשוב לדעת
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי

מסע צילום דוקומנטרי אל המדינות הפראיות והמרתקות ביותר בדרום אמריקה

במסע אחד לפרו ולבוליביה, אפשר להבין את האופי והיופי של דרום אמריקה. שתי המדינות המופלאות האלה מזקקות את המסתורין, ההיסטוריה והתרבות הדרום אמריקאים, באמצעות מעברים בזמן מהעבר אל ההווה ודרך המאכלים, הלבוש והקצב של תושביהם. מסע הצילום שלנו אל שתי המדינות הפראיות והמרתקות ביותר בדרום אמריקה, הוא קודם כל חוויה אנתרופולוגית מעולם אחר.

פרו, ממלכת האינקה, היא תרכובת עוצרת נשימה של אגמים, יערות, הרים וחופים. 60% משטחה הוא ביתם של מאות מיני ציפורים צבעוניות, זוחלים, דולפינים, קופים ועוד. מהבירה לימה מלאת הניגודים והיצרים, נצא אל החיים המרתקים על האמזונס, הכפרים הצפים והשבטים שעל אגם טיטיקקה העצום. נבקר גם בקוסקו, בירת אימפריית האינקה והעיר העתיקה ביותר באמריקה הדרומית, שנמצאת בגובה של כ-3,400, וכמובן נצלם מכל זווית אפשרית את האייקון העולמי – המאצ'ו פיצ'ו, "הפסגה העתיקה", סמל תרבות האינקה ומקום שממגנט אליו מיליוני טיילים.

בוליביה השכנה, היא אחת המדינות העניות והמרתקות בעולם. יש בה את אחוז התושבים הילידים הגבוה ביבשת, ומנהגיהם ולבושם מאפשרים לתעד ולחוות את דרום אמריקה האותנטית. העוני לצד הקידמה בעיר הגדולה לה פז הופכים אותה למרתקת. נרד לעומקן של המחילות בעיר, מכרות הכסף פוטוסי, כדי לנסות לתעד את הכורים בעבודתם.

רכס הרי האנדים והג'ונגלים שוקקי החיים מעניקים תפאורה מושלמת למסע צילום בפרו ובבוליביה, הלב הפועם של דרום אמריקה, ומסע אליהן יחשוף טפח מעולם נסתר ומרתק, עולם שמרגש לחוות.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

למה עם יומן מסע?

למה עם יומן מסע?

מסלולים יחודיים ל"יומן מסע" – Travelog
מבחינתנו מסע צילום הוא לא טיול מאורגן לתיירים, וזו הסיבה שאנחנו לא "נשענים" על מסלולים של חברות טיולים אחרות. עובדה זו נותנת לנו יתרון ענק בבניית מסלול שאין שני לו ולכם, חובבי הצילום, הזדמנות לראות ולתעד את העולם כפי שהוא באמת, ולא כמו שמשרדי התיירות המקומית רוצים שתראו אותו. זהו מסע דוקומנטרי מלא בסיפורים אנושיים מהחיים. מטרת העל היא ליצור חווית מסע שלא תשכחו בחיים, ותוך כדי לשפר משמעותית את יכולות הצילום שלכם.

הדרכה ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית 
את הפרויקט ״מסביב לעולם״ פיתחנו בשיתוף פעולה עם הצלם הבכיר ביותר בישראל ואחד המוערכים בעולם, זיו קורן. ביחד איתו בחרנו לשלב בפרויקט את הצלמים הטובים והמנוסים ביותר בתחום מסעות הצילום בעולם, והמסע משלב לימודים מקצועיים וביקורת עבודות אישית וקבוצתית, וירידה לפרטים הכי קטנים. המשתתפים במסעות משפרים את היכולות שלהם תוך כדי תנועה במאות אחוזים, שפשוט קשה להאמין שמדובר באותו צלם.

קבוצה קטנה 
באמת קטנה! עד 16 משתתפים! שיוצאת למסע הכי גדול! זו הדרך היחידה באמת להגיע למקומות ייחודיים, להיות גמישים לשינויים בשטח, להתחבר למקום אליו אנו מגיעים וליצור חוויית מסע שמתאפשרת רק בקבוצה קטנה ואינטימית.

סיור לוקיישנים מקדים לכל מסע
אנחנו מתייחסים לכל מסע כאל פרויקט ומבצעים תחקיר עומק על כל יעד שאליו אנו מגיעים. מעבר לכך, לפני כל מסע אנו יוצאים לסיור הכנה על מנת לאתר לוקיישנים מיוחדים וליצור קשרים מיוחדים במקום, על מנת לספק לכם סצינות אדירות לצילום.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לפרו ובוליביה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

המחיר כולל

מחיר המסע כולל

 • טיסות בינלאומיות + 7 טיסות פנים כמצויין בתכנית.
 • לינה: בתי מלון בדרגת תיירות טובה המותאמים
 • למסע מסוג זה (במקומות הנידחים נשתמש במלונות הטובים בנמצא).
 • כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל המסע.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג צמוד.
 • הדרכה: מדריך צילום ישראלי, מלווה לוגיסטי מצוות ׳יומן מסע׳ ומדריך מקומי דובר אנגלית.
 • כניסות לכל האתרים במהלך המסע.
 • תשר לנותני השירות המקומיים.
 • מיסי נמל.
 • מפגש הכנה למסע בארץ.
 • דמי רישום וטיפול.
לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור

הטופס בשליחה.
אנא המתינו מספר שניות לאישור