מסע צילום לפרו ובוליביה עם זיו קורןצילום: זיו קורן

מסע צילום לפרו ובוליביה בהדרכת זיו קורן

תאריכים ומחירים
למה יומן מסע
חשוב לדעת
טופס הרשמה
מסעות צילום בעולםצילום דוקומנטרי - תרבותי
מוביל המסע זיו קורן

מסע צילום דוקומנטרי אל המדינות הפראיות והמרתקות ביותר בדרום אמריקה

במסע אחד לפרו ולבוליביה, אפשר להבין את האופי והיופי של דרום אמריקה. שתי המדינות המופלאות האלה מזקקות את המסתורין, ההיסטוריה והתרבות הדרום אמריקאים, באמצעות מעברים בזמן מהעבר אל ההווה ודרך המאכלים, הלבוש והקצב של תושביהם. מסע הצילום שלנו אל שתי המדינות הפראיות והמרתקות ביותר בדרום אמריקה, הוא קודם כל חוויה אנתרופולוגית מעולם אחר.

פרו, ממלכת האינקה, היא תרכובת עוצרת נשימה של אגמים, יערות, הרים וחופים. 60% משטחה הוא ביתם של מאות מיני ציפורים צבעוניות, זוחלים, דולפינים, קופים ועוד. מהבירה לימה מלאת הניגודים והיצרים, נצא אל החיים המרתקים על האמזונס, הכפרים הצפים והשבטים שעל אגם טיטיקקה העצום. נבקר גם בקוסקו, בירת אימפריית האינקה והעיר העתיקה ביותר באמריקה הדרומית, שנמצאת בגובה של כ-3,400, וכמובן נצלם מכל זווית אפשרית את האייקון העולמי – המאצ'ו פיצ'ו, "הפסגה העתיקה", סמל תרבות האינקה ומקום שממגנט אליו מיליוני טיילים.

בוליביה השכנה, היא אחת המדינות העניות והמרתקות בעולם. יש בה את אחוז התושבים הילידים הגבוה ביבשת, ומנהגיהם ולבושם מאפשרים לתעד ולחוות את דרום אמריקה האותנטית. העוני לצד הקידמה בעיר הגדולה לה פז הופכים אותה למרתקת. נרד לעומקן של המחילות בעיר, מכרות הכסף פוטוסי, כדי לנסות לתעד את הכורים בעבודתם.

רכס הרי האנדים והג'ונגלים שוקקי החיים מעניקים תפאורה מושלמת למסע צילום בפרו ובבוליביה, הלב הפועם של דרום אמריקה, ומסע אליהן יחשוף טפח מעולם נסתר ומרתק, עולם שמרגש לחוות.

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

מוביל המסע

זיו קורן
זיו קורן
צלם דוקו ועיתונות; מנהל מקצועי של קורסי הצילום

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images.

צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

תאריכי המסע

פרטים על המסעות הבאים לפרו ובוליביה יפורסמו בקרוב.
למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס בעמוד או בטלפון 03-5639034

לפרטים על המסע צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
מסעות צילום

אירעה שגיאה. נסו שוב מאוחר יותר או התקשרו

הטופס בשליחה
אנא המתינו מספר שניות לאישור

תודה שיצרתם קשר! 
נחזור אליכם בהקדם.

המחיר כולל

מחיר המסע כולל

 • טיסות בינלאומיות + 7 טיסות פנים כמצויין בתכנית.
 • לינה: בתי מלון בדרגת תיירות טובה המותאמים
 • למסע מסוג זה (במקומות הנידחים נשתמש במלונות הטובים בנמצא).
 • כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל המסע.
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג צמוד.
 • הדרכה: מדריך צילום – זיו קורן, איתמר פלג מצוות ׳יומן מסע׳ ומדריך מקומי דובר אנגלית.
 • כניסות לכל האתרים במהלך המסע.
 • תשר לנותני השירות המקומיים.
 • מיסי נמל.
 • מפגש הכנה למסע בארץ.
 • דמי רישום וטיפול.

חשוב לדעת

 • פרו ובוליביה מצטלמות נפלא כהנחת מוצא, גם אם נכוון את עדשת המצלמה באקראי לכל קרן רחוב, יש סיכוי לא רע שהתמונה תצא מעניינת. למרות זאת – את המסלול הזה בנינו בקפידה תוך שימוש בידע וניסיון רב, גם בהיבט הטיולי וגם בהיבט הצילומי. הוא מורכב אך ורק מיעדים שמשלבים היבט טיולי מעניין, בדגש על יעדים שאסור לפספס, אירועים מיוחדים אבל גם על יעדים שמחוץ ל"מסלול התיירים השחוק", ביחד עם היבט צילומי מעניין שחייב להיות בכל יעד (ובאופן שונה מאשר ביעד שקדם לו). סיכויים גבוהים שנבצע שינויים במסלול לאור מסע ההכנה וההתפתחויות בשטח. חשוב לזכור שהשינויים הינם תמיד תוך מחשבה על טובת המשתתפים ורצון להגיע למקומות הכי מעניינים לצילום.​
 • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית הקשורות לאזור המרוחק ולאופיין של פרו ובוליביה. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.​
 • בחלקים מהמסע נשהה בגובה של יותר מ- 3,500 מטרים. אנו נשתדל ליצור תנאים נוחים להסתגלות לגובה. תנאים אלו אמורים להתאים לאנשים שבריאותם תקינה. מטיילים, בכל גיל, אשר מתעורר בלבם ספק לגבי תגובתם הפיסיולוגית לגובה, מתבקשים להתייעץ עם רופא לפני יציאתם למסע.