21014024_1809781915704011_37182140224166
מסע צילום דוקומנטרי
לפרו ובוליביה

בהנחיית הצלם זיו קורן

תאריכים יפורסמו בקרוב

מסע אל המדינות הפראיות והמרתקות ביותר בדרום אמריקה,

שהוא קודם כל חוויה אנתרופולוגית מעולם אחר.

זהו מסע שכולו סצנות אדירות: מהטירוף של לימה מלאת הניגודים והיצרים, אל החיים המרתקים על הנהר הגדול בעולם, דרך הכפרים הצפים והשבטים שעל אגם הטיטיקקה, חיי הילידים בפוטוסי, החיים האותנטיים בלה פז ועד קוסקו המדהימה ועיר האינקה האבודה - המאצ‘ו-פיצ'ו.

מסלול המסע

 

צילום: זיו קורן

EW435985.jpg

מובילי המסע:

זיו קורן - צלם עיתונות ודוקומנטרי.

פרו ובוליביה הינם יעדים שנחשבים על ידי מומחי צילום רבים, ובצדק, כיעדי צילום מהעשירים והמגוונים בעולם. על מנת שהמשתתפים יוכלו להפיק מהעושר ומהמקומות יוצאי הדופן את המירב גם ברמה המקצועית - צילומית - אנו גאים על כך שגם בבחירת מוביל המסע לא התפשרנו על פחות מן הטוב ביותר, ואת הקבוצה יוביל זיו קורן, מהצלמים הדוקומנטריים הידועים בארץ ובעולם.

 

זיו הוא צלם מקצועי דוקומנטרי עם נסיון של למעלה מ- 20 שנה ובעל שם עולמי כצלם המשמש כנציג סוכנות הצילום Polaris.

עבודתו עטורת פרסים בינלאומיים רבים לצילום והוא מצלם ומפרסם תמונות במגזינים ובשבועונים החשובים בעולם: "TIME", "Newsweek" ,”Paris Match" - ו ”Stern“.

 

איתמר פלג - מנהל "יומן מסע"

יזם בתחום מסעות קונספט בחו״ל. יצא למסעות ארוכים מסביב לעולם - באמריקה הלטינית, המזרח הרחוק, כולל מסע של שנה על אופנוע בהודו ונפאל. אחרי מספר שנים של עבודה בארץ ובחו"ל במסגרת משרד הביטחון, הקים את חברת ׳יומן מסע - Travelog' המתמחה במסעות -  ייחודיים ובפרויקטים דוקומנטריים. בין היתר יזם והוביל את פרויקט ״אח שלי גיבור״ - צעירים עם תסמונת דאון, היוצאים עם אחיהם לטיול תרמילאים בצפון הודו ואת פרויקט ״טיול שחרור״ - מסע של לוחמים שנפצעו במהלך שירותם הצבאי ועל כן נמנע מהם לצאת לטיול הגדול אחרי הצבא. שני
הפרויקטים תועדו לסרטים דוקומנטריים.

אחראי על בניית המסלולים, סיור הלוקיישנים והובלת מסעות הצילום ביחד עם זיו קורן.

מחיר הטיול כולל:

 
 • טיסות בינלאומיות + 7 טיסות פנים כמצויין בתכנית.

 • לינה: בתי מלון בדרגת תיירות טובה המותאמים למסע מסוג זה (במקומות הנידחים נשתמש במלונות הטובים בנמצא).

 • כלכלה: חצי פנסיון לאורך כל המסע.

 • תחבורה: אוטובוס ממוזג צמוד.

 • הדרכה: מדריך צילום - זיו קורן, איתמר פלג מצוות ׳יומן מסע׳ ומדריך מקומי דובר אנגלית.

 • כניסות לכל האתרים במהלך המסע.

 • תשר לנותני השירות המקומיים.

 • מיסי נמל.

 • מפגש הכנה למסע בארץ.

 • דמי רישום וטיפול.

הערות

 
 • פרו ובוליביה מצטלמות נפלא כהנחת מוצא, גם אם נכוון את עדשת המצלמה באקראי לכל קרן רחוב, יש סיכוי לא רע שהתמונה תצא מעניינת. למרות זאת - את המסלול הזה בנינו בקפידה תוך שימוש בידע וניסיון רב, גם בהיבט הטיולי וגם בהיבט הצילומי. הוא מורכב אך ורק מיעדים שמשלבים היבט טיולי מעניין, בדגש על יעדים שאסור לפספס, אירועים מיוחדים אבל גם על יעדים שמחוץ ל"מסלול התיירים השחוק", ביחד עם היבט צילומי מעניין שחייב להיות בכל יעד (ובאופן שונה מאשר ביעד שקדם לו). סיכויים גבוהים שנבצע שינויים במסלול לאור מסע ההכנה וההתפתחויות בשטח. חשוב לזכור שהשינויים הינם תמיד תוך מחשבה על טובת המשתתפים ורצון להגיע למקומות הכי מעניינים לצילום.

 • מסע מסוג זה צפוי לשינויים הנובעים ממזג האוויר או תקלות במערכת המקומית הקשורות לאזור המרוחק ולאופיין של פרו ובוליביה. השינויים יתבצעו על פי שיקול הדעת של הצוות המארגן. על המטייל לקבל שינויים בהבנה וחיוך כחלק מהחוויה.

 • בחלקים מהמסע נשהה בגובה של יותר מ- 3,500 מטרים. אנו נשתדל ליצור תנאים נוחים להסתגלות לגובה. תנאים אלו אמורים להתאים לאנשים שבריאותם תקינה. מטיילים, בכל גיל, אשר מתעורר בלבם ספק לגבי תגובתם הפיסיולוגית לגובה, מתבקשים להתייעץ עם רופא לפני יציאתם למסע.