Z_IV7909.JPG

צילום: זיו קורן

סדנת צילום ייחודית
בניו יורק

בהנחיית הצלם זיו קורן

29.10.21-03.11.21

מה לא נאמר עליה: התפוח הגדול, העיר המשוגעת והתוססת ביותר בעולם,החלום האמריקאי בהתגלמותו, מרכז התרבות העולמי ועוד ועוד ועוד. רובכם הייתם בה כמה וכמה פעמים, אבל כמה מכם באמת ראו אותה מבפנים?

אתם מוזמנים להצטרף לסדנה מקצועית ולחוויה מטריפה בעיר הכי פוטוגנית בעולם: זוהי סדנה המשלבת סיורי צילום באזורים הכי מגניבים ובפינות הכי מיוחדות בעיר, הרצאות מגוונות על יסודות ה Street Photography ופיתוח החשיבה הצילומית דוקומנטרית, מפגשים עם אושיות מרתקות בתחום הצילום של ניו יורק של היום וניו יורק של פעם (לא נגיד שמות, רק נספר לכם שלא תשארו אדישים אחרי כל מפגש כזה), נלמד גם על האתגרים שעומדים בפני צלם במציאות הנוכחית במפגש עם סוכנות הצילום Polaris ולקינוח, השתתפות במצעד ה Halloween (ליל כל הקדושים) הססגוני והמטורף ועוד ועוד הפתעות בחוויה חד פעמית ובלתי נשכחת!

מובילי הסדנה:

 
EW435985.jpg

זיו קורן - צלם עיתונות ודוקומנטרי.

זיו קורן הוא צלם דוקו ועיתונות עצמאי בעל מוניטין בינלאומי, המתעד נושאים הומניטריים וחדשותיים בארץ ובחו"ל. בשלושת העשורים האחרונים סיקר כמה מהאירועים הדרמטיים ביותר בעולם וקנה לו שם כאחד מצלמי הדוקו החשובים של ימינו. במשך עשור שימש כשגריר Canon EMEA, ובמקביל כפרזנטור של חברת SanDisk העולמית. כיום הוא מייצג בישראל את סוכנות הצילום האמריקאית Polaris Images. צילומיו מתפרסמים לאורך השנים בעיתונים ובשבועונים מהחשובים בעולם, זכו עד כה בכ-40 פרסים יוקרתיים, הוצגו בכ-120 תערוכות בעשרות מדינות ומרוכזים ב-18 ספרים שהוציא לאור. בנוסף על עבודתו כצלם דוקו ועיתונות הוא מנחה מסעות צילום, שופט בתחרויות צילום בינלאומיות ומרצה בסדנאות ובאוניברסיטאות ברחבי העולם.

איתמר פלג - מנהל "יומן מסע"

איתמר פלג הוא יזם בתחום מסעות קונספט בחו"ל והבעלים של חברת "יומן מסע – Travelog", המתמחה במסעות ייחודיים ובפרויקטים דוקומנטריים. בשנים האחרונות הוא מתכנן ומפיק מסעות, מנחה ומוביל קבוצות בטיולי קונספט ברחבי העולם, בדגש על יעדי טבע ותרבות אותנטיים. יזם ביחד עם זיו קורן את פרויקט "מסביב לעולם", המציע לחובבי צילום חוויית מסע ייחודית בשילוב של סדנה לימודית מקצועית. במהלך השנים יזם והוביל מסעות מעוררי השראה שהפכו לסרטי דוקו מצליחים: פרויקט "אח שלי גיבור" –  צעירים עם תסמונת דאון, היוצאים עם אחיהם לטיול תרמילאים בצפון הודו, ופרויקט "טיול שחרור" – מסע של לוחמים שנפצעו במהלך שירותם הצבאי ובשל כך החמיצו את הטיול הגדול של אחרי צבא.

Z_IV3811.jpg
  • לינה: בית מלון בדרגת תיירות טובה ובמיקום מעולה.

  • כלכלה: ארוחות בוקר לאורך כל הסדנה.

  • תחבורה: כרטיס שבועי לרכבת התחתית.

  • הדרכה: מדריך צילום - זיו קורן, ובהובלה של איתמר פלג, מנהל 'יומן מסע'.

  • כניסות לכל האתרים במהלך הסדנה.

  • מפגשים עם אושיות צילום.

  • תג צילום של Polaris לכל משתתף המאפשר גישה לאזורים הנחשבים 'לצלמים בלבד'.

  • מפגש הכנה לסדנה בארץ.

מחיר הסדנה כולל:

 

הערות

 
  • הטיסות הבינלאומיות אינן כלולות במחיר הסדנה, מכיוון שמניסיוננו משתתפים רבים ירצו להגיע לפני או להישאר אחרי הסדנה בעיר. הסדנה עצמה היא מאוד אינטנסיבית ולכן מומלץ לתכנן את זמן הפנאי שלכם בעיר לפני או אחרי הסדנה.

  • את הסדנה הזו בנינו בקפידה תוך שימוש בידע וניסיון רב שמסתמך על סדנאות קודמות. יצרנו בנק גדול של לוקיישנים לצילום, קשרים עם דמויות מרתקות בתחום הצילום ועוד. אנחנו מודעים לכך שמשתתפים רבים רוצים לדעת מראש איפה מצלמים ומתי, את מי פוגשים וכו׳, אך מכיוון שמדובר בסדנה מאוד דינמית, איננו יכולים לספר לכם מראש את כל התכניות, מה גם שההפתעות הן חלק בלתי נפרד מהסדנה הזו.